Detská izba Lignis Zvolen Výroba nábytku

Perfektný nábytok do detskej izby

Každý potrebuje svoj vlastný priestor na sny aj prácu. Aj vaše ratolesti po ňom túžia. Doprajte im detskú izbu, v ktorej prebudia svoju kreativitu a fantáziu. Ak máte doma školáka, možno oceníte naše rady a inšpirácie, ako detské kráľovstvo zariadiť. Poradíme vám, ako prakticky vybaviť jednu detskú izbu pre dve alebo viac detí. To všetko tak, aby v miestnosti našli svoje miesto nielen postele a pracovný kútik, ale aj relaxačná zóna na hranie.

Pomôžeme vám s výberom!

Vybrať vhodný nábytok do detskej izby pre chlapca alebo pre dievča zvládnete s Lignis ľavou zadnou. Ak si to celkom dobre neviete predstaviť, ukážeme vám to v 3D vizualizácií. Predstavíme vám variácie zariadenia, zostáv do detskej izby, vrátane funkčnej a prehľadnej knižnice, skriniek, písacích stolov a stoličiek. Takisto vám vieme navrhnúť a vyrobiť na mieru vstavané skrine. Radi by sme poznamenali, že vám vieme pomôcť nielen s návrhom detskej izby, ale aj s realizáciou od výroby až po dodanie a montáž.

Poctivý nábytok a dobrá cena

Garantujeme vám kvalitu a precízne vyrobený nábytok na mieru za priaznivú cenu. Všetko nájdete pod jednou strechou – od návrhu až po realizáciu a montáž. Ak vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, alebo príďte osobne do nášho novootvoreného showroom vo Zvolene na Lieskovskej ceste 12.

Zahájiť chat
Potrebujete poradiť?
Vitajte na stránke spoločnosti Lignis,
Radi Vám pomôžeme s výberom nábytku alebo s návrhom Vášho interiéru!