Detská izba Lignis Zvolen Výroba nábytku

Perfektný nábytok do detskej izby

Každý potrebuje svoj vlastný priestor na sny aj prácu. Aj vaše ratolesti po ňom túžia. Doprajte im detskú izbu, v ktorej prebudia svoju kreativitu a fantáziu. Ak máte doma školáka, možno oceníte naše rady a inšpirácie, ako detské kráľovstvo zariadiť. Poradíme vám, ako prakticky vybaviť jednu detskú izbu pre dve alebo viac detí. To všetko tak, aby v miestnosti našli svoje miesto nielen postele a pracovný kútik, ale aj relaxačná zóna na hranie.

Detská izba na mieru – pomôžeme vám s výberom! 

Vybrať vhodný nábytok do detskej izby pre chlapca alebo pre dievča zvládnete s Lignis ľavou zadnou. Ak si to celkom dobre neviete predstaviť, ukážeme vám to v 3D vizualizácií. Predstavíme vám variácie zariadenia, zostáv do detskej izby, vrátane funkčnej a prehľadnej knižnice, skriniek, písacích stolov a stoličiek. Takisto vám vieme navrhnúť a vyrobiť na mieru vstavané skrine. Radi by sme poznamenali, že vám vieme pomôcť nielen s návrhom detskej izby, ale aj s realizáciou od výroby až po dodanie a montáž. 

Poctivý nábytok a dobrá cena 

Garantujeme vám kvalitu a precízne vyrobený nábytok na mieru za priaznivú cenu. Všetko nájdete pod jednou strechou – od návrhu až po realizáciu a montáž. Ak vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, alebo príďte osobne do nášho novootvoreného showroom vo Zvolene na Lieskovskej ceste 12.