Práčovňa bielizne - výroba nábytku Zvolen

Práčovňa v dome s netradičným riešením

Ak patríte medzi tých šťastlivcov, ktorí vlastnia rodinný dom a disponujete miestnosťou navyše, blahoželáme. Využiť ju môžete napríklad aj ako práčovňu. Práčovňa v dome sa dá efektne zariadiť tak, aby plnila nielen svoj účel, ale bola aj vkusne vybavená. Aj v práčovni môžete radi tráviť čas a spojiť tak príjemné s užitočným. Prať a žehliť  bielizeň je predsa možné aj v príjemných priestoroch. 

So zariadením, navrhnutím interiéru a výrobou nábytku na mieru radi pomáhame aj  profesionálnym samoobslužným čistiarňam a práčovniam. Naši zákazníci sa v nich cítia príjemne a radi sa do nich vracajú.

Nábytok do práčovne

Sortiment nábytku do práčovne v sebe zahŕňa praktické skrinky s prehľadným organizérom vo vnútri, otvorené či zatvorené police, rôzne typy a druhy závesných skriniek. Iste oceníte aj skrinky s praktickým riešením na koše s bielizňou a poličky na uteráky.

Ak si plánujete zariadiť v práčovni kútik na žehlenie, dobrým pomocníkom vám môžu byť aj praktické skrinky, či závesné nástenné police na vyžehlené komíny s prádlom. Na mieru vám vieme vyhotoviť aj skrinky, kde efektne schováte práčku a sušičku a vytvoria tak jeden harmonický celok.

Všetko čo potrebujete je na jednej adrese

Využite našu ponuku na mieru vyrobeného nábytku do práčovne s vizualizáciou od našich šikovných dizajnérov v 3D návrhu. Vyberte si materiály, dekor a všetky potrebné otázky položte našim profesionálom v Lignis v showroome na Lieskovskej ceste 12 vo Zvolene.