Interiérový dizajn – LIGNIS Zvolen

Návrh interiéru - interiérový dizajn Zvolen

Návrh interiéru šitý na mieru

Dobre navrhnutý interiér je taký, kde sa budete cítiť dobre vy a vaša rodina. Mal by odrážať váš životný štýl, byť útulný a jedinečný. Naši interiéroví architekti vám s tým radi pomôžu a pripravia vám vizualizáciu interiéru a 3D grafický návrh na mieru.

Je na vás, pre akú službu sa rozhodnete. Pomôcť vám môžeme s kompletným interiérovým dizajnom na kľúč, vyriešime farebnosť i dizajn nábytku, textílií a všetkých bytových doplnkov. Všetko tak, aby to do seba harmonicky zapadalo.

3D vizualizácie interiéru

3D návrh kuchyne, obývačky, chodby

Overená kvalita nábytkových doplnkov, ktorá šetrí čas a peniaze

Váš vysnívaný domov tak vďaka interiérovej vizualizácií dostane reálne kontúry. Ušetríme vám veľa času a peňazí, lebo spolupracujeme s overenými dodávateľmi podláh, kobercov, interiérových doplnkov či svietidiel.

 

Interiérový dizajn: Ako začneme?

Povedzte nám svoju predstavu. Poteší, ak si na prvú konzultáciu so sebou prinesiete aj pár podkladov: skica priestoru, pôdorys, zopár fotiek súčasného priestoru a obrázky interiérového dizajnu, ktorý vás oslovil. Ak hľadáte inšpiráciu, začať môžete napríklad aj na našom webe. Pozrite si rubriku Realizované projekty alebo náš Blog. Ďalšie možnosti si povieme osobne.

A ako to prebieha?

Naša interiérová dizajnérka pre vás spracuje 3D grafický návrh, vizualizáciu a samozrejmosťou je aj konzultácia k podrobnejšiemu výberu použitých materiálov a cenová kalkulácia. Následnú výrobu nábytku zveríme do rúk našich šikovných stolárskych majstrov.

 

Máte otázky?

Zavolajte, alebo napíšte nám. Sme tu pre vás, aby sa vaše sny o bývaní stali skutočnosťou.

Interiérový architekt – Kontakty

Kde nás nájdete:

LIGNIS, s.r.o., Lieskovská cesta 127, Areál Valtec 03, Lieskovec / Zvolen

Interiérový dizajnér

Mgr. art. Miroslava Hrnčíř, ArtD.

tel.: +421 910 419 427

Email: miroslava.hrncir@lignis.sk

Zodpovedný vedúci

Štefan Slosiarik / konateľ spoločnosti

tel.: +421 903 544 377

Email: slosiarik@lignis.sk