Návrh interiéru šitý na mieru

Dobre navrhnutý interiér je taký, kde sa budete cítiť dobre vy a vaša rodina. Mal by odrážať váš životný štýl, byť útulný a jedinečný. My v Lignis vám s tým radi pomôžeme a pripravíme vám vizualizáciu interiéru na mieru.

Je na vás pre akú službu sa rozhodnete. Pomôcť vám môžeme s kompletným interiérovým dizajnom na kľúč, vyriešime farebnosť i dizajn nábytku, textílií a všetkých bytových doplnkov. Všetko tak, aby to do seba harmonicky zapadalo.

Overená kvalita, ktorá šetrí čas a peniaze

Váš vysnívaný domov tak vďaka interiérovej vizualizácií dostane reálne kontúry. Ušetríme vám veľa časua peňazí, lebo spolupracujeme s overenými dodávateľmi podláh, kobercov, interiérových doplnkov či svietidiel.

 

Ako začneme?

Povedzte nám svoju predstavu. Poteší, ak si na prvú konzultáciu so sebou prinesiete aj pár podkladov: skica priestoru, pôdorys, zopár fotiek súčasného priestoru a obrázky interiérového dizajnu, ktorý vás oslovil. Ak hľadáte inšpiráciu, začať môžete napríklad aj na našom webe. Pozrite si rubriku Naša práca. Ďalšie možnosti si povieme osobne.

A ako to prebieha?

Naša interiérová dizajnérka pre vás spracuje grafický návrh, vizualizáciu a samozrejmosťou je aj konzultácia k podrobnejšiemu výberu použitých materiálov a cenová kalkulácia.

 

Máte otázky?

Zavolajte, alebo napíšte nám. Sme tu pre vás, aby sa vaše sny o bývaní stali skutočnosťou.

Kontakty

Kde nás nájdete:

LIGNIS, s.r.o., Lieskovská cesta 127, Areál Valtec 03, Lieskovec / Zvolen

Interiérová dizajnérka

Bc. Eva Ondrisková

tel.: +421 910 419 427

Email: ondriskova@lignis.sk

Zodpovedný vedúci

Štefan Slosiarik / konateľ spoločnosti

tel.: +421 903 544 377

Email: slosiarik@lignis.sk

Zahájiť chat
Potrebujete poradiť?
Vitajte na stránke spoločnosti Lignis,
Radi Vám pomôžeme s výberom nábytku alebo s návrhom Vášho interiéru!