Vyrobíme vám nábytok, ktorý vás očarí

Nábytok z poctivého masívneho dreva je vždy dobrou voľbou. Oplatí sa doň investovať peniaze, lebo pri dobrej starostlivosti vydrží aj niekoľko generácií. Je dobré vedieť, že kvalitný masív nemení svoj tvar a ani nepraská a neštiepi sa. Odolný je aj voči ťahu a tlaku a navyše má aj výborné izolačné vlastnosti a tlmí vibrácie. Práve toto oceníte pri interiérových dverách, masívnych drevených schodoch či drevených obkladoch.

Kuchyňa / kuchynská linka

Šatník / vstavané skrine

Obývačka / obývacia stena

Spálňa / postele z masívu

Predsieň / vstupná hala / chodba

Pracovňa / pracovný stôl

Detská / študentská izba

Kancelária

Drevené schody / obklad schodov

Nábytok do kúpeľne

Práčovňa

Komora / Špajza

Atypický nábytok

Masívne drevo nikdy nevyjde z módy

Z masívneho dreva pre vás vieme na mieru vyrobiť aj kuchynskú linku. Vybrať si ale môžete aj z bohatého vzorkovníka farieb a dekorov z drevotriesky. Dôraz na detail, dôslednosť a precíznosť sú základom našej práce. Kvalitné drevo a poctivú remeselnú prácu našich stolárov určite oceníte napríklad vo svojej novej posteli, či vstavanej šatníkovej skrini.

Na mieru pre vás vyrobíme, navrhneme a vizualizujeme aj novú predsieň, pracovňu, kuchyňu, detskú izbu, kanceláriu, spálňu, obývačku, kúpeľňový nábytok, s ktorým sa pochválite pred vašou návštevou. V cene máte aj jeho montáž a dopravu k vám domov. Samozrejmosťou je aj výkresová dokumentácia, v ktorej nájdete napríklad informácie s bližšou špecifikáciou použitých materiálov a kovania. Súčasťou bude aj cenová ponuka.

Drevo je vždy dobrá voľba

Naši profesionálni stolári vdýchnu každému kusu nábytku dušu, jedinečnosť a funkčnosť. Nábytok z masívneho dreva vydrží roky. Vášmu domovu zaručene dodá špecifickú atmosféru a bude vašim unikátnym kúskom.