Nábytok na mieru

Výroba nábytku Zvolen

Vyrobíme nábytok na mieru, ktorý vás očarí

Nábytok z poctivého masívneho dreva je vždy dobrou voľbou. Oplatí sa doň investovať peniaze, lebo pri dobrej starostlivosti vydrží aj niekoľko generácií. Je dobré vedieť, že kvalitný masív nemení svoj tvar a ani nepraská a neštiepi sa. Odolný je aj voči ťahu a tlaku a navyše má aj výborné izolačné vlastnosti a tlmí vibrácie. Práve toto oceníte pri interiérových dverách, masívnych drevených schodoch či drevených obkladoch. Výroba nábytku.

Kuchyňa Kuchynská linka na mieru

Kuchyňa / kuchynská linka

Šatník vstavané skrine na mieru

Šatník / vstavané skrine

Obývacia stena na mieru

Obývačka / obývacia stena

Postel z masívu na mieru

Spálňa / postele z masívu

Predsieň vstupná hala chodba na mieru

Predsieň / vstupná hala / chodba

Nábytok do pracovne - pracovný stôl

Pracovňa / pracovný stôl

Detská izba na mieru - Nábytok do detskej izby

Detská / študentská izba

Nábytok do kancelárie

Kancelária

Nábytok do kúpeľne na mieru

Nábytok do kúpeľne

Skrinky do práčovne

Práčovňa

Police nábytok do špajze komory

Komora / Špajza

Atypický nábytok na mieru

Atypický nábytok

Masívne drevo nikdy nevyjde z módy

Z masívneho dreva pre vás vieme vyrobiť akýkoľvek nábytok na mieru. Vybrať si môžete aj z bohatého vzorkovníka farieb a dekorov z drevotriesky. Dôraz na detail, dôslednosť a precíznosť sú základom našej práce. Kvalitné drevo a poctivú remeselnú prácu našich stolárov určite oceníte napríklad vo svojej novej posteli, či vstavanej šatníkovej skrini.

Na mieru pre vás vyrobíme, navrhneme a vizualizujeme aj novú predsieň, pracovňu, kuchyňu, detskú izbu, kanceláriu, spálňu, obývačku, kúpeľňový nábytok, s ktorým sa pochválite pred vašou návštevou. V cene máte aj jeho montáž a dopravu k vám domov. Samozrejmosťou je aj výkresová dokumentácia, v ktorej nájdete napríklad informácie s bližšou špecifikáciou použitých materiálov a kovania. Súčasťou bude aj cenová ponuka.

Drevo je vždy dobrá voľba

Naši profesionálni stolári vdýchnu každému kusu nábytku dušu, jedinečnosť a funkčnosť. Nábytok z masívneho dreva vydrží roky. Vášmu domovu zaručene dodá špecifickú atmosféru a bude vašim unikátnym kúskom.

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si bezplatnú konzultáciu.