Nábytok do predsiene, chodby Zvolen

Nábytok do predsiene: Vyrobíme vám predsieň, ktorá má šmrnc!

Viete, ktorá miestnosť o vás vypovie viac, než si myslíte? Ak tipujete predsieň, máte pravdu. Útulná, praktická a dobre zorganizovaná predsieň už nemusí byť vzdialenou realitou. Aj vám dokážeme navrhnúť predsieň, či vstupnú halu tak, aby ste ňou očarili každú svoju návštevu.

Predsieň môže byť moderná aj nadčasová. Vôbec pritom neprekáža, že máte malý byt. Vstavané skrine do chodby s použitím zrkadiel nielenže priestor presvetlia, ale aj ho opticky zväčšia. Všetko budete mať zorganizované a zároveň štýlové.

Atypická predsieň? Žiaden problém

Máte podkrovný byt a lomené steny? Atypické zostavy predsieňového nábytku, ktorý bude pôsobiť stále moderne, nadčasovo, no predovšetkým funkčne a s dôrazom na detail, vám vyrobíme na mieru. K dispozícií budete mať aj podrobnú cenovú a výkresovú dokumentáciu, kde nájdete špecifikáciu použitých materiálov a kovania.

Príďte do nášho showroomu na Lieskovskú cestu 12 vo Zvolene

Navštíviť nás môžete aj osobne, v našom novom showroome vo Zvolene. Do navigácie si zadajte Lieskovská cesta 12 a my sa budeme tešiť na vašu návštevu. V showroome vo Zvolene nájdete veľa dobrej inšpirácie aj pre vašu novú predsieň. Tiež si môžete vybrať z nášho vzorkovníka druh materiálu, ktorý preferujete. Radi vám poradíme aj vyrobíme vašu novú predsieň.