Spálňa Lignis Zvolen

Moderná spálňa

Na to, aby ste aj vy mali svoju spálňu snov, nemusíte čakať donekonečna. Moderná a útulná s nádychom luxusu, aj taká môže byť  spálňa, kde sa budete po náročnom dni radi vracať. V spálni trávime tretinu dňa, takže dopriať si komfort v podobe kvalitného nábytku aj do tejto miestnosti, sa vypláca.

Skrine do spálne alebo manželská posteľ na mieru? Žiadny problém.

Potešte sa novou posteľou, nočnými stolíkmi, dámskym toaletným stolíkom, alebo aj vstavanými skriňami, či plnohodnotnou spálňovou zostavou, akú si sami vyberiete a ktorá presne zapasuje do vašich predstáv.

Z našej ponuky si môžete poskladať aj spálňu v kompletnom prevedení. K dispozícií je vám bohatý výber materiálov, farieb a štýlov. Je len na vás, pre ktorý sa rozhodnete. S výberom vám ochotne pomôže náš personál.

Vy si vyberiete a my vyrobíme aj privezieme k vám domov

Samozrejmosťou pri nákupe je aj montáž. Neváhajte dlho a zariaďte si vysnívanú spálňu s Lignis. Spálňový nábytok pre vás radi navrhneme a vyrobíme.

Ak potrebujete redizajn vašej starej spálne za novú, ste na správnej adrese. Nechajte si poradiť od našej interiérovej dizajnérky a v 3D vizualizácií vám podrobne ukážeme, ako by vaša nová spálňa mohla vyzerať. Napríklad aj s novým mäkkým kobercom okolo celej postele, či s dokonalým osvetlením. Garantujeme vám, že vo vašej novej spálni, sa budete cítiť vždy príjemne a nebude sa vám chcieť z nej dobrovoľne odísť.

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si bezplatnú konzultáciu.