Nábytok a police do špajze a komory

Komora a špajza s prehľadom

Prehľadnosť a praktické úložné priestory, ktoré lahodia oku? Pre Lignis to nie je žiaden problém. Vašu komoru, špajzu môžete zariadiť s prehľadom a navyše jednoducho. Vybrať si môžete zo širokej škály dekorov a materiálov.

Kvalitné regály a police do špajze

Komora je obvykle najmenšia miestnosť v domácnosti, ktorá má len pár štvorcových metrov. Treba mať na zreteli väčšiu dômyselnosť s rozvrhnutím regálov, či otvorených políc, ktoré by mali aj niečo vydržať. Všetko pekne usporiadané a dokonale zorganizované.

Potravinová skriňa so zaujímavými riešeniami

Alebo vás oslovila potravinová skriňa? Žiaden problém. Závesná, alebo vstavaná, s výsuvnými systémami, kde sa toho zmestí naozaj veľa. A pritom stačí tak málo, len si vybrať. Inšpirovať sa môžete na našom webe, alebo príďte na návštevu do nášho showroomu vo Zvolene na Lieskovskej ceste 12.

Od predstavy k realizácii nie je ďaleko

Potrebujete poradiť, alebo pomôcť s návrhom od našich dizajnérov a vidieť to v priestore 3D? Aj to je možnosť, ktorú pre vás radi zrealizujeme. Kontaktujte nás a dohodnite si termín. Ešte dnes! Radi vás u nás privítame a budeme sa tešiť, že nám viac poviete o vašej predstave, ktorú pre vás zrealizujeme. Montáž vašich nových regálov, políc alebo potravinovej skrine je samozrejmosťou.