Vstavané skrine na mieru Zvolen

Vstavané skrine, kde sa zmestí naozaj všetko

Potrebujete mať prehľad a oceňujete dobrú organizáciu, ibaže neviete ako na to vo vlastnom dome, či byte? Výborným riešením je vstavaná skriňa, kde ukryjete všetko a navyše s prehľadom. Praktický multifunkčný priestor, ktorý splní aj tie najnáročnejšie predstavy.

Roldorové skrine dotvoria váš interiér

My v Lignis sme si istí, že príjemný vzhľad a funkčnosť našich šatníkových skríň, s dôrazom na každý detail, vás presvedčí. Variácií vstavaných skríň je nespočetné množstvo a tak závisí len od vás, pre ktorú sa rozhodnete. A ak sa nebudete vedieť rozhodnúť, naši skúsení interiéroví dizajnéri vám radi poradia.

Vstavané skrine – ideálne riešenia pre malé byty

Máte malý byt a potrebujete dômyselne uskladniť oblečenie, no neviete nájsť skriňu, kde by sa zmestilo aj sezónne oblečenie? Dámy by ocenili aj zrkadlo a vy túžite po jednoduchých, ale efektných riešeniach? V Lignise si s tým hravo poradíme. Už teraz môžete začať plánovať, či potrebujete takúto vstavanú skriňuspálni, detskej izbe, alebo v obývačke. Výborné využitie má vstavaná skriňa aj v predsieni, kde veľkoformátové zrkadlá opticky zväčšia a otvoria  priestor. 

Šatníková miestnosť je rajom pre ženy

Snom každej ženy je mať samostatnú miestnosť iba pre svoju garderóbu. Štandardná, či rohová roldorová skriňa, alebo dokonca vstavaný šatník na mieru? Vyrobíme vám tradičné aj moderné vstavané skrine s nádychom luxusu a elegancie. Dohodnite si stretnutie ešte dnes a ukážeme vám, aké sú možnosti a variácie v 3D návrhu. Vybrať si môžete aj z pestrej ponuky materiálov a dekorov. Nie ste rozhodnutí? Tak skúste navštíviť náš showroom a pozrite si naživo, ako dobre môže takáto vstavaná skriňa vyzerať u vás doma.