Kuchynská linka na mieru Zvolen

Moderná a funkčná kuchyňa na mieru

Srdcom každého domova je kuchyňa. Celá rodina sa stretáva okolo jedálenského stola pri obede, alebo pri kuchynskom ostrovčeku pri raňajkách. Dajte si preto záležať na dobrom výbere kuchynskej linky aj jedálenskej časti. Každý máme vlastné preferencie, ako by mala vyzerať kuchyňa snov.

Kuchynská linka podľa vašich predstáv   

Nebojte sa povedať čo očakávate od svojej novej kuchynskej linky a jej realizáciu nechajte na našich odborníkov v Lignis. My dbáme na to, aby bola praktická, funkčná s kvalitným spracovaním a šikovnými, nadčasovými riešeniami skriniek.

Predstavujete si rovnú, rohovú, alebo účkovú kuchynskú linku? Páči sa vám dizajnová kuchyňa, alebo dávate prednosť vidieckemu štýlu? Radi varíte a potrebujete v kuchyni viac priestoru? Čo tak kvalitný kuchynský ostrovček s množstvom vychytávok?

Radi vám pomôžeme s návrhom, výberom materiálov, dekoru, úchytiek či kovaní a výsuvného systému. Prakticky a účelne zorganizovaný vnútorný priestor vašej novej kuchyne vás nielen očarí, ale zefektívni vám aj varenie.    

 

Kuchynská linka na mieru – od vizualizácii k realizácii 

 

Základom je 3D vizualizácia, v ktorej uvidíte konkrétnu realizáciu vašej kuchynskej linky na mieru. Vybrať si môžete z bohatého vzorkovníka farieb, materiálov, technických možností aj rozloženia jednotlivých skriniek. Takisto si môžete vyberať z bohatej ponuky pracovných dosiek, drezov, batérií, či spotrebičov. Radi pre vás zabezpečíme aj výber vhodného kovania, úchytiek a vnútorného vybavenia skriniek.

Môžete sa na nás spoľahnúť aj pri výbere kvalitných vstavaných spotrebičov. Všetky tieto postupné kroky nájdete v 3D návrhu, ktorý si môžete prejsť v pohodlí svojho domova. Kedykoľvek sme k dispozícii konzultovať vaše pripomienky a návrhy. 

Neváhajte nás kontaktovať