Nábytok do kancelárie na mieru Lignis Zvolen

Nábytok do kancelárie i zasadačky, ktorý nezovšednie

Radi by ste vytvorili príjemné prostredie pre svojich zamestnancov a obzeráte sa po novom kancelárskom nábytku? Mal by byť moderný, no potešil by v podobe kancelárskych zostáv? Ste na dobrej ceste, lebo práve ste objavili firmu, ktorá vám navrhne a vyrobí nábytok do vašej kancelárie presne tak, ako si predstavujete. Pomôžeme vám vytvoriť pracovný priestor, v ktorom sa bude zamestnancom dobre pracovať, podporí tímovú spoluprácu aj nové projekty. Pokojne to môže byť aj v novej zasadačke, ktorá sa stane pýchou vašej firmy. Moderná a reprezentatívna a z kvalitných materiálov.

V práci trávime v priemere osem hodín denne. Prečo si svoje zamestnanie a výkonnosť nezlepšiť napríklad pohodlnými stoličkami, či kvalitným stolom? Všetko vyrobíme na mieru. My v Lignis nezabúdame ani na detaily ako sú organizéry, štýlové a pritom moderné skrinky, poličky, police na knihy, zakladače, dokumenty – všetko bude mať svoje miesto.

Atmosféra, ktorá inšpiruje

Atmosféru každej kancelárie vedia dokonale podčiarknuť vhodné svietidlá, ale aj doplnky ako koberec či závesy. S tým si nemusíte vôbec lámať hlavu, pretože pracovný priestor vieme navrhnúť tak, aby bol jedinečný a spĺňal vaše kritériá. Naši dizajnéri v Lignis pre vás radi pripravia aj 3D vizualizáciu, ktorú si môžete pozrieť v pokoji doma. Dohodnime si termín a my pre vás radi navrhneme priestor, kde vám pôjde práca od ruky.