Nábytok do kúpeľne - výroba nábytku Zvolen

Svetová kúpeľňa bez kompromisov

Kúpeľňa vôbec nemusí byť veľká, no mala by byť praktická a všetko by v nej malo byť po ruke. Ranný zhon na ceste do práce či do školy môže byť o niečo menší, keď máte všetko prehľadne zorganizované. Aj preto sa oplatí investovať do kvalitných nábytkových riešení pre šikovnú kúpeľňu. Je to predsa jediná miestnosť, v ktorej svoj deň začínate a končíte zároveň.

Kúpelňa nábytok dizajn Lignis Zvolen
Kúpelňa nábytok na mieru

Atraktívny nábytok do kúpeľne za dobrú cenu

Nemáte čas a ani chuť zháňať a kombinovať kúpeľňový nábytok tak, aby vyhovoval vášmu vkusu a potrebám? Už nerobte žiadne kompromisy a navštívte nás na Lieskovskej ceste 12 vo Zvolene. V našom showroome si môžete vybrať z veľkého množstva skriniek a kúpeľňových skriniek pod umývadlo. Ponúkame taktiež efektne riešené vysoké skrinky aj s výsuvným košom na bielizeň a zakrytými poličkami na kozmetiku, alebo uteráky.

Praktické riešenia kúpeľňových skriniek

Určite si vyberiete aj z rôznych typov kúpeľňových zrkadlových skriniek. Či už dáte prednosť masívnej drevenej skrinke, alebo nábytku z iného materiálu, určite vás nesklame svojou kvalitou, praktickými riešeniami a funkčnými organizérmi.  V našej ponuke máme aj závesné skrinky z  rôznych materiálov. Na výber je masívne drevo ale aj cenovo dostupnejšia drevotrieska. Ponúkame tiež množstvo dekorov, ktoré ulahodia vášmu oku. Naši interiéroví dizajnéri vám radi pomôžu pri návrhu vašej novej kúpeľne. 

Neváhajte nás kontaktovať!