Predsieň ako zo škatulky – dizajnová a kompaktná

Odborná konzultácia

Grafický design a vizualizácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

LIGNIS Zvolen – Výroba nábytku a návrh interiéru

LIGNIS Zvolen

Výroba nábytku a návrh interiéru

Grafický design a vizualizácia

Odborná konzultácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

Na mieru navrhnutá predsieň, ktorá očarí

Predsieň je dôležitou súčasťou každého domova. Je to vždy prvé miesto, ktoré uvidia vaši hostia ešte predtým, než vstúpia do vášho domova. Nie je preto vôbec jedno, ako zaujmete už pri vchode. Je to ako s prvým dojmom. Buď sa blysnete, alebo pohoríte. Poradíme vám, ako mať predsieň ako zo škatuľky.

Funkčná aj krásna

Predsieň je presne to miesto, kde si vyzúvate svoje topánky, odkladáte kabáty a tašky. Preto je dôležité, aby bola predsieň nielen funkčná, ale aj krásna. V ideálnom prípade je skvelé mať predsieň na mieru, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám a vkusu.

Načo by ste mali pri predsieni pamätať? 3. extra tipy, ktoré vám ušetria čas

 • Veľkosť a tvar predsiene: každá je iná. Predsieň môže byť veľká alebo malá, dlhá aj krátka, úzka či široká. Na to, aby sa vám podarilo vytvoriť harmonický celok, už pri samotnom výbere nábytku a dekorácií, dbajte na jednu vec. Dobre si zvážte veľkosť a tvar vašej predsiene.

Praktický TIP: Napríklad, ak máte úzku predsieň, môžete použiť šatník so zrkadlom, aby ste opticky rozšírili priestor.

 • Štýl a charakter vášho domova: Predsieň by mala ladiť so zvyškom vášho domova. Tak ako tón v tóne.

Čo to prakticky znamená? Ak máte moderný domov, zvoľte moderný nábytok a dekorácie.  Napríklad, ak máte moderný domov, môžete použiť nábytok z bieleho laminátu a dekorácie v neutrálnych farbách.

Vaše potreby sú dôležité. Predsieň by mala slúžiť vám, nie opačne.  

Predsieň by mala spĺňať vaše potreby. Ak máte veľa topánok, budete potrebovať dostatok úložného priestoru na ich odkladanie. Výborné sú organizéri na topánky s priehradkami. Toto oceníte hlavne pri sezónnej obuvi.

Ak máte deti, budete potrebovať miesto na odkladanie detských vecí a aj tu sa vám hodia praktické organizéri. Ušetríte si kopu času pri rannom zhone do školy a práce. Garantujeme vám, že už nikdy nebudete nič hľadať a všade prídete načas.

Ako na praktickú a elegantnú predsieň ako zo škatuľky?

 • Dbajte na dostatok úložného priestoru. Predsieň je miestom, kde sa zvyčajne hromadia topánky, kabáty a iné veci. Preto je dôležité, aby ste mali dostatok úložného priestoru na ich odkladanie. Môžete použiť šatník, skrinku, poličky alebo nástenné háčiky.
 • V predsieni má veľmi praktické využitie šatník s posuvnými dverami. Nielenže vám ušetrí kopu miesta, ale vždy budete mať všetko na svojom mieste.
 • Nástenné háčiky v predsieni. Ideálna voľba pri malých deťoch. Každé dieťa môže mať tak svoj vlastný priestor na malé tajomstvá. Na každý háčik si môžu dať svoje vlastné vrecúško s pokladmi. Deti to zbožňujú. Vždy si z prechádzok prinesú svoje malé drobnosti, ktoré vďaka vrecúškam budú mať svoje miesto. 

Pri deťoch ešte zostaneme. Sizyfovskou úlohou takmer každej rodiny s deťmi je, problém, ako si zachovať prehľad a poriadok v predsieni. Jednoducho povedané, ako mať predsieň stále upratanú aj bez námahy. Dá sa to.

Tu je niekoľko tipov, ako udržať predsieň upratanú:

 • Vytvorte si systém. Rozdeľte si veci do kategórií a pre každú kategóriu si vytvorte miesto, kam ju budete odkladať. Napríklad, topánky odkladajte do poličky alebo do botníka, kabáty odkladajte do šatníka alebo do vešiakovej steny.
 • Buďte disciplinovaní. Každý deň si nájdite pár minút na to, aby ste upratali predsieň. To vám pomôže udržať ju v čistote a poriadku a pritom stačí pár minút.
 • Používajte organizéry. Organizéry vám pomôžu udržať veci na svojom mieste. Môžete použiť napríklad organizéry na:
 1. topánky
 2. kabelky
 3. kľúče.

Tak vidíte. Nie je to nič zložité. S trochou plánovania a údržby, môžete vytvoriť aj vy praktickú a elegantnú predsieň.

Potrebujete viac inšpirácie, alebo viac sa zorientovať v ponuke? Nech sa páči.

Navštívte náš showroom a dohodnite si s nami osobné stretnutie aj teraz. Radi vás prevedieme nielen showroomom vo Zvolene, ale ukážeme vám aj praktické možnosti vašej novej predsiene na mieru. Od návrhu, vizualizáciu, výrobu až po montáž. Všetko pod jednou strechou.

A mimochodom. My v Lignis-e máme niečo špeciálne aj pre developerov.

Ušetríme váš čas a ponúkame vám komplexné riešenia na mieru. Ak plánujete stavať nové bývanie, Lignis vám pomôže vytvoriť krásne a funkčné predsiene pre všetky byty. Naše riešenia sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky potreby a požiadavky vašich klientov. Presvedčte sa o tom sami  a dohodnite si bezplatnú konzultáciu.

Viac z nášho blogu

Kontaktujte nás

Neváhajte nás osloviť so záujmom o spoluprácu

Zavolajte nám

Naše Kontakty

"

S kuchynskou linkou a nábytkom od firmy Lignis sme nadmieru spokojní, príjemná komunikácia, nábytok bol dodaný v termíne. Všetko bolo urobené kvalitne, podľa nášho očakávania a predstáv. Pri zariaďovaní našej domácnosti v budúcnosti sa určite opäť obrátime na Vašu firmu. Odporúčame.

Ivana

Zakaždým som bola veľmi spokojná s prístupom, pomocou pri výbere a precíznou prácou. Majitelia a zamestnanci vždy ochotní, presní, spoľahliví a usmievaví. Vždy dotiahli svoju prácu do detailov a veľakrát pomohli aj nad rámec ich povinností. Odporúčam.

Michaela

Nábytok vyrobený vo firme Lignis je veľmi kvalitný. Robia pekné vizualizácie, vedia dobre poradiť. Naša firma má od tejto firmy zariadené už viaceré predajne. Robili nám pulty do Priora vo Zvolene. Výklad v Priore v B.Bystrici. A teraz novú predajňu so šperkami v Košiciach. Ak budeme zariaďovať novú predajňu určite si dáme vyrábať nábytok vo firme Lignis. Majú výborný prístup a sú maximálne ochotní.

Renáta Drugdová, konateľka, SILVERIA, spol. s r.o.

O výbere správnej firmy na nábytok do bytu sme uvažovali dlhšie, no keď sme s manželkou navštívili sídlo Lignis, boli sme hneď rozhodnuti a uchvatení. Veľká profesionalita, príjemní ľudia, super prístup a výsledok naozaj stál zato! Montážnici rovnako na 1*. Vrelo odporúčame!

Erik

Spoločnosť môžem odporučiť, nakoľko už od začiatku komunikácie sa jednalo o profesionalizmus a zároveň ľudský prístup s pochopením požiadaviek zákazníka. Páčilo sa mi, že som mohla svoju predstavu o šatníku konzultovať s dizajnérkou, ktorá si vypočula si moju predstavu. Po osobnej konzultácii mi poslala nákres šatníka. Po doladení detailov sa začala výroba. Realita je ešte krajšia ako moja predstava a aj do budúcnosti oslovím spoločnosť LIGNIS na ďalšiu zákazku.

Anna