Obývacie steny na mieru

Obývačka na mieru, ktorá splní aj najvyššie nároky

Jediná miestnosť v byte, kde sa stretne celá rodina, ale aj vaši priatelia. Obývačka na mieru by mala spĺňať niekoľko funkcií súčasne: oddych, relax aj zábavu. A práve tomu musí byť prispôsobené aj jej zariadenie.

Kvalitná obývacia stena s vlastným príbehom

Vybrať vhodný nábytok a zariadiť vašu obývačku nebolo nikdy tak jednoduché. Príďte si k nám vybrať svoj nový nábytok do obývačky. Túžite po modernej, luxusnej a útulnej obývačke na mieru? Z masívu? Radi vám navrhnemevyrobíme komody, stolíky, skrinky a obývacie steny na mieru podľa vašich preferencii a požiadaviek.

Obývačky na mieru – príďte sa inšpirovať!

Dbáme na kvalitu a precíznosť počas celej fázy výroby a finálna obývacia stena vyrobená presne na mieru, ktorá sa dostane do vašej obývačky, bude unikátnym kúskom. Radi sa s ním pochválite pred návštevou a vám bude hladiť oko. Váhate? Príďte sa inšpirovať naším nábytkom do obývačiek v novootvorenom showroome vo Zvolene, na Lieskovskej ceste 12.

Ak navyše potrebujete pomôcť aj s výberom vhodných doplnkov ako svietidlá, závesy, koberce, jemné textílie, ktoré len podčiarknu jedinečnosť vašej novej obývačky, obráťte sa s dôverou na nás. Naši interiéroví dizajnéri vám s tým radi pomôžu. Zavolajte ešte dnes a dohodnite si termín vašej konzultácie.

Nečakajte, objavte príbeh vašej novej obývačky.