Názov projektu

Rekonštrukcia kuchyne v rodinnom dome v Očovej

Odborná konzultácia

Grafický design a vizualizácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

LIGNIS Zvolen – Výroba nábytku a návrh interiéru

LIGNIS Zvolen

Výroba nábytku a návrh interiéru

Grafický design a vizualizácia

Odborná konzultácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

Popis projektu

Zákazníci nás požiadali o návrh kuchynskej linky,vzhľadom na to, že staršia linka už pomaly dosluhovala. Materiály, ktoré sme volili sme prispôsobili ladeniu s okolitými miestnosťami ako aj k pôvodným interiérovým dverám, na ktorých dominoval príjemný čokoládový odtieň. Ten sme zvýraznili použitím Egger H1181 ST37 Dub Halifax cínový – s decentnou cínovou výplňou kresby. Na zjemnenie sme volili kontrast bielych lesklých dvierok vzhľadom na úzky tvar kuchyne. Ako doplnkovú farbu sme zvolili šedú zástenu K095 SU Light Terrazzo Marble. Zákazníkom sme poradili pri výbere vinylovej podlahy Dub svetlohnedý s rezmi pílou BACL 40031.

Zabezpečili sme aj výber a dodávku spotrebičov značky Electrolux. Vzhľadom na staršie vodovodné odpady a predídeniu upchatia, má linka aj nový drvič odpadu značky Blanco. Pre jednotný vzhľad sme vymenili aj parapet. Zákazníci čerpali z nášho návrhu aj pri nákupe zariaďovacích prvkov /jedálenkský stôl a stoličky/. Pri zmenách elektriky a vody čerpali tiež z našich výkresov.

Pôvodný stav

Kontaktujte nás

Neváhajte nás osloviť so záujmom o spoluprácu

Zavolajte nám

Naše Kontakty

"

S kuchynskou linkou a nábytkom od firmy Lignis sme nadmieru spokojní, príjemná komunikácia, nábytok bol dodaný v termíne. Všetko bolo urobené kvalitne, podľa nášho očakávania a predstáv. Pri zariaďovaní našej domácnosti v budúcnosti sa určite opäť obrátime na Vašu firmu. Odporúčame.

Ivana

Zakaždým som bola veľmi spokojná s prístupom, pomocou pri výbere a precíznou prácou. Majitelia a zamestnanci vždy ochotní, presní, spoľahliví a usmievaví. Vždy dotiahli svoju prácu do detailov a veľakrát pomohli aj nad rámec ich povinností. Odporúčam.

Michaela

Nábytok vyrobený vo firme Lignis je veľmi kvalitný. Robia pekné vizualizácie, vedia dobre poradiť. Naša firma má od tejto firmy zariadené už viaceré predajne. Robili nám pulty do Priora vo Zvolene. Výklad v Priore v B.Bystrici. A teraz novú predajňu so šperkami v Košiciach. Ak budeme zariaďovať novú predajňu určite si dáme vyrábať nábytok vo firme Lignis. Majú výborný prístup a sú maximálne ochotní.

Renáta Drugdová, konateľka, SILVERIA, spol. s r.o.

O výbere správnej firmy na nábytok do bytu sme uvažovali dlhšie, no keď sme s manželkou navštívili sídlo Lignis, boli sme hneď rozhodnuti a uchvatení. Veľká profesionalita, príjemní ľudia, super prístup a výsledok naozaj stál zato! Montážnici rovnako na 1*. Vrelo odporúčame!

Erik

Spoločnosť môžem odporučiť, nakoľko už od začiatku komunikácie sa jednalo o profesionalizmus a zároveň ľudský prístup s pochopením požiadaviek zákazníka. Páčilo sa mi, že som mohla svoju predstavu o šatníku konzultovať s dizajnérkou, ktorá si vypočula si moju predstavu. Po osobnej konzultácii mi poslala nákres šatníka. Po doladení detailov sa začala výroba. Realita je ešte krajšia ako moja predstava a aj do budúcnosti oslovím spoločnosť LIGNIS na ďalšiu zákazku.

Anna