Drevené schody výroba Zvolen

Drevené schody aj drevený obklad na mieru

Kvalitné interiérové schody z dreveného masívu, ktoré nevŕzgajú, dobre vyzerajú a majú fantastickú termoreguláciu. To už nemusí byť len sen. Lignis ho pre vás rád splní. Vyrobíme vám schody aj drevené obklady na mieru, presne podľa vašich potrieb a preferencií.

ZoDrevené schody, ktoré nevŕzgajú a lahodia oku!

Drevené stupnice, drevené schodnice, podesty a kvalitné drevené obklady na schody dostanete v Lignis v najvyššej kvalite a za dobrú cenu. Už nemusíte robiť žiadne kompromisy medzi cenou a kvalitou. U nás dostanete oboje.

Pekné dizajnové a praktické schodisko z dreva vyrobíme podľa vašich predstáv. Budeme k tomu potrebovať informácie o rozmeroch drevených stupňov a podstupňov. Vy si určíte aj rozmer podesty a dreveného obkladu na schody. Vybrať si môžete drevený materiál, najčastejšie je to tvrdé masívne drevo – dub alebo buk. Stačí už len vybrať prevedenie škárovky, no zvoliť si môžete aj frézovanie nábežnej hrany do oblúčika.

K dreveným schodom neodmysliteľne patrí aj drevené zábradlie. Malo by byť nielen bezpečné, ale aj dobre vyzerať. Mimochodom, ponúkame vám aj zaujímavé úložné riešenia pod schodiskom, ktoré býva často hluchým priestorom. Už nemusí, lebo práve tu si môžete uskladniť čo potrebujete a priestor zatvoríte dverami. Ďalšie efektné úložné priestory v drevených schodoch vám radi ukážeme osobne.

Kontaktujte nás alebo priamo navštivte na Lieskovskej cesta 127, Valtec 03, 962 21 Zvolen – Lieskovec. Tešíme sa na vás.

 

Zahájiť chat
Potrebujete poradiť?
Vitajte na stránke spoločnosti Lignis,
Radi Vám pomôžeme s výberom nábytku alebo s návrhom Vášho interiéru!