Originálny interiér ako z časopisu? Exkluzívne od nášho interiérového dizajnéra.

Odborná konzultácia

Grafický design a vizualizácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

LIGNIS Zvolen – Výroba nábytku a návrh interiéru

LIGNIS Zvolen

Výroba nábytku a návrh interiéru

Grafický design a vizualizácia

Odborná konzultácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

Chystáte prerábku svojho domu alebo bytu? Túžite po domove ako na fotkách z časopisu o bývaní? Nasledujte svoj sen a pokojne odhoďte stres z toho, že na toto všetko nemáte čas. Dokonale zariadiť interiér, vybrať najvhodnejšie farby a materiály, či premyslieť dispozíciu. Všetko to urobí za vás interiérový dizajnér. Od návrhu až po realizáciu. Stačí povedať iba svoju predstavu. Aj vy môžete mať originálny interiér o akom ste vždy snívali. My v Lignis-e vám s tým radi pomôžeme.

Interiérový dizajn presne podľa vášho vkusu

Možno ste si všimli, že mnohým slovenským domácnostiam chýba originalita. Jednotlivé kusy nábytku spolu farebne ani materiálovo vôbec nehrajú. Harmónia, jednotnosť materiálov a štýlov neraz neexistujú. Ba dokonca častokrát vídame len nekonzistentný mix ponuky zväčša zo známych reťazcov. Bez originality či jednotnej línie. To čo je aktuálne trendy, nemusí nevyhnutne znamenať, že je aj to najlepšou voľbou pre váš interiér. Náš interiérový dizajnér s vami odkonzultuje a pripraví jedinečný návrh interiéru na mieru.

Zmena je život

Niekedy aj nepatrná zmena vo vašom bývaní urobí veľa. Možno už dlhšie vnímate, že váš domov potrebuje iný pohľad a refresh. Je v poriadku cítiť sa trochu neisto v spleti farieb, štýlov a materiálov. Dobrou správou je, že vôbec na to nemusíte byť sami. Mať domov ako z časopisu s tým správnym dizajnom, ktorý ladí s vašou osobnosťou a vašimi potrebami je na dosah ruky. Toto je práca pre interiérového dizajnéra. Zaručene nájde ten správny dizajn pre váš dom alebo byt a o to presne ide. Z chladných múrov a prázdneho priestoru vytvoriť domov, kde sa budete cítiť dobre ešte veľmi dlho.

Spoznajte svoj štýl

Je v poriadku keď sa vám páčia nadizajnované interiéry v časopisoch. Otázkou je, či sa hodia do vášho interiéru. Nadšenie z rozhodnutia zmeniť svoje bývanie opadá zvyčajne vtedy, keď navštívite hoc aj prvý obchod s nábytkom. Doslova vás prevalcuje tá pestrá ponuka produktov. Zrazu je problém si vybrať štýl, či farebné prevedenie. Niekedy vás zasa môže prevalcovať pestrá ponuka doplnkov, nábytku z aktuálnych letákov, ktoré vám každý týždeň skončia v schránke. Ako sa v tom všetko vyznať a zvládnuť to s gráciou a bez časového stresu?

Čo je pre vás dôležité?

Aké farby sa vám páčia? Imponuje vám skôr elegantný, vidiecky, či vintage štýl? Alebo sa lepšie cítite v industriálnom interiéri? Ešte predtým, ako si vyberiete svojho interiérového dizajnéra, je dobré poznať a vedieť to, čo s vami rezonuje. V akých farbách, štýle, materiáloch sa cítite príjemne a bezpečne. Popredná slovenská interiérová dizajnérka Slávka Ramsová hovorí, že ak zmeníte svoje okolie, zmeníte aj svoj život. Navyše tvrdí, že: „Ak zariaďujte dom s láskou, vždy vytvoríte krásny domov.“

Ten správny dizajn pre váš domov

Pri výbere interiérového dizajnéra je dôležité zohľadniť jeden fakt. Malo by to medzi vami ladiť v zmysle, že vám rozumie. Načúva vašim predstavám, ktoré vie správne uchopiť a zapracovať do takého návrhu vášho nového interiéru, že vám z toho padne sánka. Ešte predtým, než oslovíte konkrétneho dizajnéra, pozrite sa na jeho referencie aj realizované návrhy interiérov. Pokojne si vyžiadajte jeho portfólio, aby ste sa uistili, že vám vyhovuje štýl jeho práce aj komunikácie. My v Lignis vám s vašim snom pomôžeme.

Od predstavy k realizácií – s dizajnérom Lignis

Je dobré vizualizovať svoju predstavu. Odkladajte si nápady, skicu priestoru, pôdorys, návrhy, aj výstrižky obrázkov z časopisov, ktoré vás oslovili. Naši skúsení interiéroví dizajnéri vám pripravia grafický návrh, teda vizualizáciu. Úplnou samozrejmosťou je aj konzultácia k podrobnejšiemu výberu konkrétnych materiálov, ako aj cenová kalkulácia. Radi vám navrhneme váš nový domov. Máte otázky? Povedzte nám o nich. Zavolajte +421 910 419 427, alebo napíšte nám na: lignis@lignis.sk.

…a prečo práve Lignis?

  • Náš zákazník = náš pán
  • V Lignis nájdete profesionálnych odborníkov
  • Kvalita a profesionalita na prvom mieste
  • Desiatky úspešne navrhnutých a zrealizovaných interiérov

Viac z nášho blogu

Kontaktujte nás

Neváhajte nás osloviť so záujmom o spoluprácu

Zavolajte nám

Naše Kontakty

"

S kuchynskou linkou a nábytkom od firmy Lignis sme nadmieru spokojní, príjemná komunikácia, nábytok bol dodaný v termíne. Všetko bolo urobené kvalitne, podľa nášho očakávania a predstáv. Pri zariaďovaní našej domácnosti v budúcnosti sa určite opäť obrátime na Vašu firmu. Odporúčame.

Ivana

Zakaždým som bola veľmi spokojná s prístupom, pomocou pri výbere a precíznou prácou. Majitelia a zamestnanci vždy ochotní, presní, spoľahliví a usmievaví. Vždy dotiahli svoju prácu do detailov a veľakrát pomohli aj nad rámec ich povinností. Odporúčam.

Michaela

Nábytok vyrobený vo firme Lignis je veľmi kvalitný. Robia pekné vizualizácie, vedia dobre poradiť. Naša firma má od tejto firmy zariadené už viaceré predajne. Robili nám pulty do Priora vo Zvolene. Výklad v Priore v B.Bystrici. A teraz novú predajňu so šperkami v Košiciach. Ak budeme zariaďovať novú predajňu určite si dáme vyrábať nábytok vo firme Lignis. Majú výborný prístup a sú maximálne ochotní.

Renáta Drugdová, konateľka, SILVERIA, spol. s r.o.

O výbere správnej firmy na nábytok do bytu sme uvažovali dlhšie, no keď sme s manželkou navštívili sídlo Lignis, boli sme hneď rozhodnuti a uchvatení. Veľká profesionalita, príjemní ľudia, super prístup a výsledok naozaj stál zato! Montážnici rovnako na 1*. Vrelo odporúčame!

Erik

Spoločnosť môžem odporučiť, nakoľko už od začiatku komunikácie sa jednalo o profesionalizmus a zároveň ľudský prístup s pochopením požiadaviek zákazníka. Páčilo sa mi, že som mohla svoju predstavu o šatníku konzultovať s dizajnérkou, ktorá si vypočula si moju predstavu. Po osobnej konzultácii mi poslala nákres šatníka. Po doladení detailov sa začala výroba. Realita je ešte krajšia ako moja predstava a aj do budúcnosti oslovím spoločnosť LIGNIS na ďalšiu zákazku.

Anna