Atypický nábytok je výzva. Zdolajte ju s Lignis-om.

Odborná konzultácia

Grafický design a vizualizácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

LIGNIS Zvolen – Výroba nábytku a návrh interiéru

LIGNIS Zvolen

Výroba nábytku a návrh interiéru

Grafický design a vizualizácia

Odborná konzultácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

Atypický nábytok už nemusí byť vašou nočnou morou. Ukážeme vám, ako sa dá jeho jedinečnosť využiť k vašej spokojnosti tak, aby podčiarkol útulnosť a originalitu vášho interiéru. Dá sa to, len to chce trochu viac invencie a niekoľko rád k tomu, vám pomôže aj od nás. Nebojte sa tejto výzvy. Atypický nábytok do atypického priestoru vás môže len príjemne prekvapiť.

Atypický = inakší

Iný, neznamená horší. Je to len inakší spôsob nazerania na vyhotovenie nábytku do priestoru, kde dominujú napríklad lomené steny, alebo to môže byť aj podkrovný byt so strešnými oknami a nádhernými starožitnými trámami. Tie krásne vyniknú práve pri vhodne zvolenom nábytku.

Tip č. 1 – S kvalitou nerobte kompromisy a stavte na poctivý masív

Nadčasovosť a neopozeranosť. Presne toto vnesie do vášho atypického interiéru nábytok z masívu. Ak je ešte vyrobený na mieru, o to viac dokáže masívne drevo priestor zútulniť a to natoľko, že sa v ňom budete skutočne cítiť ako doma. Nie je to síce lacná záležitosť, ale je dobré vedieť, že investícia do masívu sa vám vždy vráti. Minimálne v tom, že takýto nábytok je trvalo krásnym a patina mu jednoducho pristane. Prečo? Lebo mu dodá ešte viac na jeho dôstojnosti. Atypická komoda, alebo netradične riešený kuchynský stôl z masívu, sa tak hneď stanú nádhernou dominantnou vášho domova a vašou srdcovou záležitosťou.

Tip č. 2 – Dvakrát meraj a raz rež! Toto je rada, ktorá pri atype  platí dvojnásobne. Ak si nie ste istý, požiadajte o pomoc odborníkov, ktorí vám s tým radi pomôžu.

Aj malý a podkrovný byt je s atypickým nábytkom zaujímavejší

Verte  nám, že absolútne nemusí byť na škodu, ak máte malý či podkrovný byt, alebo máte v interiéri lomené steny. Atypický nábytok je do takýchto priestorov ako stvorený. Je nielen originálny, ale hlavne funkčný. Využijete každý centimeter a všetko do seba krásne zapadne. Mimochodom, vedeli ste, že vzdušnosť v malom podkrovnom byte dokážete dosiahnuť tak, že nábytok umiestnite do rohu miestnosti? Nič nepokazíte, ak si zvolíte rohový variant nábytku.

Ak si neviere rady, kam s posteľou v spálni so strešným oknom, skúste staviť na klasiku. Umiestnite posteľ pod okno a získate tak viac priestoru. Napríklad na toaletný stolík či vstavanú atypickú roldorovú skriňu.

Tip č. 3 – Ak budete pod strešné okno umiestňovať svoju posteľ, pamätajte na jedno pravidlo. Nechajte aspoň 120 cm voľný priestor nad vašou hlavou, aby ste mali svoj komfort a neudreli ste si svoju hlavu pri vstávaní z postele.

Tip č. 4 – Pri atypickom nábytku je dôležité maximálne využiť úložný priestor tak, aby bolo všetko na svojom mieste.

Atypický nábytok ako šperk vášho interiéru

Ak hľadáte kvalitu a všetko pod jednou strechou od návrhu, výrobu až po montáž – práve ste takéto riešenie našli. V Lignis pre vás vyrobia majstri stolári nábytok s príbehom. Každý je totiž originál a v stolárskych dielňach vám vyrobia atypický nábytok s puncom originality, kvality a efektných prevedení. Samozrejme na mieru. Príjemným benefitom je aj 3D vizualizácia vášho navrhnutého nábytku. Nechajte si urobiť nábytok s príbehom a ozvite sa nám ešte dnes!

Viac z nášho blogu

Kontaktujte nás

Neváhajte nás osloviť so záujmom o spoluprácu

Zavolajte nám

Naše Kontakty

"

S kuchynskou linkou a nábytkom od firmy Lignis sme nadmieru spokojní, príjemná komunikácia, nábytok bol dodaný v termíne. Všetko bolo urobené kvalitne, podľa nášho očakávania a predstáv. Pri zariaďovaní našej domácnosti v budúcnosti sa určite opäť obrátime na Vašu firmu. Odporúčame.

Ivana

Zakaždým som bola veľmi spokojná s prístupom, pomocou pri výbere a precíznou prácou. Majitelia a zamestnanci vždy ochotní, presní, spoľahliví a usmievaví. Vždy dotiahli svoju prácu do detailov a veľakrát pomohli aj nad rámec ich povinností. Odporúčam.

Michaela

Nábytok vyrobený vo firme Lignis je veľmi kvalitný. Robia pekné vizualizácie, vedia dobre poradiť. Naša firma má od tejto firmy zariadené už viaceré predajne. Robili nám pulty do Priora vo Zvolene. Výklad v Priore v B.Bystrici. A teraz novú predajňu so šperkami v Košiciach. Ak budeme zariaďovať novú predajňu určite si dáme vyrábať nábytok vo firme Lignis. Majú výborný prístup a sú maximálne ochotní.

Renáta Drugdová, konateľka, SILVERIA, spol. s r.o.

O výbere správnej firmy na nábytok do bytu sme uvažovali dlhšie, no keď sme s manželkou navštívili sídlo Lignis, boli sme hneď rozhodnuti a uchvatení. Veľká profesionalita, príjemní ľudia, super prístup a výsledok naozaj stál zato! Montážnici rovnako na 1*. Vrelo odporúčame!

Erik

Spoločnosť môžem odporučiť, nakoľko už od začiatku komunikácie sa jednalo o profesionalizmus a zároveň ľudský prístup s pochopením požiadaviek zákazníka. Páčilo sa mi, že som mohla svoju predstavu o šatníku konzultovať s dizajnérkou, ktorá si vypočula si moju predstavu. Po osobnej konzultácii mi poslala nákres šatníka. Po doladení detailov sa začala výroba. Realita je ešte krajšia ako moja predstava a aj do budúcnosti oslovím spoločnosť LIGNIS na ďalšiu zákazku.

Anna