Praktické riešenia pre vašu predsieň

Odborná konzultácia

Grafický design a vizualizácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

LIGNIS Zvolen – Výroba nábytku a návrh interiéru

LIGNIS Zvolen

Výroba nábytku a návrh interiéru

Grafický design a vizualizácia

Odborná konzultácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

Vstupná chodba alebo hala je skutočne prvá miestnosť, ktorá dokáže o vašej osobnosti povedať viac, než slová. Už na prvý pohľad zaujmú vstupné dvere a dizajn nábytku, ktorý ste zvolili. Aj čistota a poriadok, alebo v opačnom prípade neporiadok a chaos, veľa vypovedá a vplýva na to, ako sa vy sami v danom priestore cítite.

Čo o vás prezradí vaša predsieň

Je vo vašej predsieni všetko na svojom mieste, alebo len nesúrodo a chaoticky odložené? Máte chuť len tak si posedieť po príchode z práce vo svojej predsieni ešte pred tým, než sa zvítate so svojou rodinou? Paradoxne práve tento priestor môže byť dobrým miesto, kde si spolu s kabátom a taškou odložíte svoj náklad z hektického dňa a trochu pookrejete. Aby to tak mohlo byť, pozrite sa na niekoľko praktických riešení pre vašu predsieň.

Nábytok, ktorý odráža vašu osobnosť

Predsieňový nábytok, resp. zostavy nábytku do predsiene tvoria jej významnú časť. Nepodceňte preto výber do tejto miestnosti. Nábytok by mal byť nielen funkčný ale aj praktický a nadčasový. Tiež by mal úplne vyhovovať vašej predstave. Napríklad zvážte, či má napríklad vaša vstavaná skriňa v predsieni dostatok úložných priestorov. Ak máte malú a tmavšiu predsieň, skúste sa pohrať s farbami na stene aj s dobrým osvetlením. Mimochodom, malú predsieň opticky zväčšia aj zrkadlá. Čím väčšie, tým lepšie.

Poriadok a dobrá organizácia v predsieni je základ

Nevábny pohľad na pohodené kabáty, špinavá podlaha, ktorej ešte viac dávajú zabrať aj nesúmerne uložené topánky, nepridajú na radosti ani na pohode. Aj keď máte malé deti. Skúste ich hravo motivovať k poriadku. Na začiatok postačí investovať napríklad do organizérov na poštu, kľúče a mobily, ktoré umiestnite vo výške očí.

Sezónne oblečenie v zime je vždy náročné na skladovanie. V predsieni si s nimi hravo poradíte, ak si kúpite pekné škatule alebo koše. Je na vás, ktorý materiál a farba s vami ladí, tak pokojne vyberte a kombinujte do sýtosti. Mimochodom, takéto škatule sú veľmi praktické. Všetko bude na svojom mieste a dobre zorganizované. Uložíte do nich šály a čiapky a garantujeme vám, že už nikdy nebudete ráno v strese z hľadania chýbajúcej rukavice. Na drobnosti, ktorých majú deti vždy neúrekom, úplne postačia plátenne vrecúška. Tie môžete navyše umiestniť tak, aby k nim aj tí najmenší mali dobrý prístup. Poriadok vo veciach vo vašej predsieni vám pomôžu udržať aj obyčajné vešiaky a lišty s háčikmi. Hravo si tak usporiadate svoje oblečenie aj kabelky.

Pravidelnosť sa vypláca

Aby ste sa vyhli siahodlhému upratovaniu v predsieni, pravidelne v nej udržujte poriadok. Stačí si len postupne vybudovať návyk, že po príchode domov dáte kľúče či mobil na presne určené miesto. A má to ešte jednu výhodu. Ráno už nič nemusíte narýchlo hľadať. Šetríte si tým svoj čas a minimalizujete ranný stres. Ani neohlásené návštevy vás už neprekvapia. V predsieni budete mať vždy čisto!

Nezabúdajte na vôňu

Okrem čistoty a dobrej organizácie vašej predsiene znásobí pocit útulnosti aj príjemná vôňa. Praktickým riešením je difuzér, ktorý krásne prevonia celý priestor. Do vody stačí dať len kvapku vonného esenciálneho oleja. Napríklad vôňa levandule vás upokojí a esenciálny olej z mäty zas v lete príjemne osvieži.

Neváhajte nás kontaktovať s pomocou pri výbere a návrhu vašej predsiene, chodby alebo vstupnej haly a využite služby nášho profesionálneho interiérového dizajnéra.

Viac z nášho blogu

Kontaktujte nás

Neváhajte nás osloviť so záujmom o spoluprácu

Zavolajte nám

Naše Kontakty

"

S kuchynskou linkou a nábytkom od firmy Lignis sme nadmieru spokojní, príjemná komunikácia, nábytok bol dodaný v termíne. Všetko bolo urobené kvalitne, podľa nášho očakávania a predstáv. Pri zariaďovaní našej domácnosti v budúcnosti sa určite opäť obrátime na Vašu firmu. Odporúčame.

Ivana

Zakaždým som bola veľmi spokojná s prístupom, pomocou pri výbere a precíznou prácou. Majitelia a zamestnanci vždy ochotní, presní, spoľahliví a usmievaví. Vždy dotiahli svoju prácu do detailov a veľakrát pomohli aj nad rámec ich povinností. Odporúčam.

Michaela

Nábytok vyrobený vo firme Lignis je veľmi kvalitný. Robia pekné vizualizácie, vedia dobre poradiť. Naša firma má od tejto firmy zariadené už viaceré predajne. Robili nám pulty do Priora vo Zvolene. Výklad v Priore v B.Bystrici. A teraz novú predajňu so šperkami v Košiciach. Ak budeme zariaďovať novú predajňu určite si dáme vyrábať nábytok vo firme Lignis. Majú výborný prístup a sú maximálne ochotní.

Renáta Drugdová, konateľka, SILVERIA, spol. s r.o.

O výbere správnej firmy na nábytok do bytu sme uvažovali dlhšie, no keď sme s manželkou navštívili sídlo Lignis, boli sme hneď rozhodnuti a uchvatení. Veľká profesionalita, príjemní ľudia, super prístup a výsledok naozaj stál zato! Montážnici rovnako na 1*. Vrelo odporúčame!

Erik

Spoločnosť môžem odporučiť, nakoľko už od začiatku komunikácie sa jednalo o profesionalizmus a zároveň ľudský prístup s pochopením požiadaviek zákazníka. Páčilo sa mi, že som mohla svoju predstavu o šatníku konzultovať s dizajnérkou, ktorá si vypočula si moju predstavu. Po osobnej konzultácii mi poslala nákres šatníka. Po doladení detailov sa začala výroba. Realita je ešte krajšia ako moja predstava a aj do budúcnosti oslovím spoločnosť LIGNIS na ďalšiu zákazku.

Anna