Potrebujete atypický školský nábytok? Stavte na nápaditosť a funkčnosť

Odborná konzultácia

Grafický design a vizualizácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

LIGNIS Zvolen – Výroba nábytku a návrh interiéru

LIGNIS Zvolen

Výroba nábytku a návrh interiéru

Grafický design a vizualizácia

Odborná konzultácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

Atypický školský nábytok je kľúčovým prvkom efektívne zariadenej detskej izby pre vášho školáka. No ak máte lomené steny alebo potrebujete nábytok, ktorý sa prispôsobí rôznym výškam, môže to byť ťažší oriešok. Nezúfajte. S našimi radami zdoláte aj túto výzvu s gráciou. Pomôžeme vám zorientovať sa v množstve možností.

Atypický školský nábytok môže byť naozaj skvelým doplnkom do každej detskej izby

No ako ho vybrať a aké parametre by mal spĺňať? V prvom rade je dôležité:

  • zvážiť potreby vašich školákov
  • dobre si zmerať priestor, ktorý máte k dispozícii.
  • extra tip: Každý školák má svoje vlastné študijné návyky aj spôsoby učenia. Orientujte sa preto na výber takého nábytku, ktorý ich podporí a umožní im efektívne pracovať.

1. Ak hľadáte nábytok s vysokou funkčnosťou a prispôsobivosťou

Existuje jednoduchý a účinný trik, aby ste dosiahli funkčné a prispôsobivé riešenie. Skúste stoly a stoličky so zvyšujúcimi sa podnožkami. Pre tých, ktorí potrebujú flexibilitu, sú tu stoly so skladacími nohami, ktoré sa jednoducho skladujú. Pre efektívne využitie priestoru skúste nábytok s vysúvateľnými zásuvkami a policami. Budete nadšení z toľkej variability a praktickosti.

2. Ak chcete tradičný vzhľad

Večná klasika, ktorá v sebe snúbi tradičnosť a kvalitu. Áno, hádate správne – sú to nábytky s drevenými povrchmi, ktoré dodajú originalitu každému interiéru. Pre individuálne miesta na učenie skúste nábytok s integrovanými tabuľami na písanie.

3. Hľadáte skôr niečo jednoduchšie a ľahšie?

Aj tu máme pre vás originálne riešenie. Skúste nábytok z ľahších materiálov, ako napríklad z kovu a plastu. Žijeme digitálnu dobu a preto pamätajte aj na aktuálne výzvy vášho školáka. Dobre mu poslúžia integrované nabíjačky a úložné priestory pre všetku počítačovú techniku.

4. Máte málo priestoru a každý centimeter je vám dobrý?

Skúste napríklad špeciálne nábytkové riešenia. Ide o závesné police a stoly, ktoré významne ušetria miesto.

Viete čo dokáže podnietiť ku štúdiu vášho školáka? Napríklad aj farebné povrchy nábytku.

Farba stien a doplnkov dokáže zázraky najmä v pastelových farbách. Vhodnou farbou je napríklad kombinácia žltej a tyrkysovej farby. Úplne postačí, keď budú tieto farby akcentovať na závesoch, alebo aj ako farba na stene. Stavte sa, že vhodne zvolená farba dokáže čary.

Tak či onak,  nech už hľadáte akékoľvek atypické riešenie pre školský nábytok, týchto pár typov vám značne ušetrí čas aj peniaze pri hľadaní možností efektívneho zariadenej detskej izby pre vášho školáka. Ak potrebujete viac tipov a nápadov, ako dobre a kvalitne zariadiť detskú izbu, nechajte sa inšpirovať v našom článku tu.

A ešte dobrá rada na záver, ktorá sa vám môže hodiť. Pamätajte si, že pri výbere atypického školského nábytku je dôležité nezabudnúť na dve kľúčové veci:

  • kvalitu
  • bezpečnosť

Prečo? Lebo materiál, z ktorého je nábytok vyrobený, by mal byť odolný a bezpečný pre vaše deti.

Potrebujete pomôcť a máte viac otázok ako odpovedí? Zavolajte nám a dohodnite si s nami stretnutie. V Lignis-e ste na dobrej adrese. Ak sa rozhodnete pre kúpu, neváhajte nás kontaktovať a radi vám pomôžeme s výberom. Tešíme sa na stretnutie s vami.

Viac z nášho blogu

Kontaktujte nás

Neváhajte nás osloviť so záujmom o spoluprácu

Zavolajte nám

Naše Kontakty

"

S kuchynskou linkou a nábytkom od firmy Lignis sme nadmieru spokojní, príjemná komunikácia, nábytok bol dodaný v termíne. Všetko bolo urobené kvalitne, podľa nášho očakávania a predstáv. Pri zariaďovaní našej domácnosti v budúcnosti sa určite opäť obrátime na Vašu firmu. Odporúčame.

Ivana

Zakaždým som bola veľmi spokojná s prístupom, pomocou pri výbere a precíznou prácou. Majitelia a zamestnanci vždy ochotní, presní, spoľahliví a usmievaví. Vždy dotiahli svoju prácu do detailov a veľakrát pomohli aj nad rámec ich povinností. Odporúčam.

Michaela

Nábytok vyrobený vo firme Lignis je veľmi kvalitný. Robia pekné vizualizácie, vedia dobre poradiť. Naša firma má od tejto firmy zariadené už viaceré predajne. Robili nám pulty do Priora vo Zvolene. Výklad v Priore v B.Bystrici. A teraz novú predajňu so šperkami v Košiciach. Ak budeme zariaďovať novú predajňu určite si dáme vyrábať nábytok vo firme Lignis. Majú výborný prístup a sú maximálne ochotní.

Renáta Drugdová, konateľka, SILVERIA, spol. s r.o.

O výbere správnej firmy na nábytok do bytu sme uvažovali dlhšie, no keď sme s manželkou navštívili sídlo Lignis, boli sme hneď rozhodnuti a uchvatení. Veľká profesionalita, príjemní ľudia, super prístup a výsledok naozaj stál zato! Montážnici rovnako na 1*. Vrelo odporúčame!

Erik

Spoločnosť môžem odporučiť, nakoľko už od začiatku komunikácie sa jednalo o profesionalizmus a zároveň ľudský prístup s pochopením požiadaviek zákazníka. Páčilo sa mi, že som mohla svoju predstavu o šatníku konzultovať s dizajnérkou, ktorá si vypočula si moju predstavu. Po osobnej konzultácii mi poslala nákres šatníka. Po doladení detailov sa začala výroba. Realita je ešte krajšia ako moja predstava a aj do budúcnosti oslovím spoločnosť LIGNIS na ďalšiu zákazku.

Anna