Umelý kameň: Tajný tromf pre váš dokonalý interiér

Odborná konzultácia

Grafický design a vizualizácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

LIGNIS Zvolen – Výroba nábytku a návrh interiéru

LIGNIS Zvolen

Výroba nábytku a návrh interiéru

Grafický design a vizualizácia

Odborná konzultácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

Hľadáte spôsob, ako oživiť svoj interiér a premeniť ho na miesto, ktoré vyžaruje štýl a noblesu? Stavte na umelý kameň. Jeho variabilita je tak pestrá, až vás to prekvapí. Má využitie v nábytkárstve, ale aj v dizajne či dekoratívnych predmetoch, ktoré len podčiarknu výnimočnosť vášho interiéru. Ukážeme vám, ako na to. Čaká na vás až 5 praktických tipov, kde všade môžete využiť umelý kameň.

Možno tušíte, že práve umelý kameň je eso v rukáve každého dizajnéra. Zozbierali sme rady a tipy od tých najlepších tak, aby ste využili umelý kameň čo najlepšie.

1. Ekologický a univerzálny materiál

Vo všeobecnosti možno povedať, že umelý kameň je veľmi univerzálny a navyše aj ekologický materiál, ktorý má potenciál premeniť váš interiér z obyčajného na jedinečný. Použiť ho môžete na dosky pod umývadlá v kúpeľni, vynikne v kuchyni, ale aj na policových doskách a to je len začiatok.

2. Tajný recept na luxus

Tajomstvo umelého kameňa je v jeho dokonalej imitácii pravého kameňa, ktorý šetrí navyše aj vašu peňaženku. Je to luxus, ktorý si môže dovoliť každý a razom premeníte váš interiér na elegantné miesto s dávkou luxusu a nadčasovosti.

3. Aj vy môžete mať domov, ktorý vás prekvapí

Nudné biele steny už dávno nie sú IN a dizajn sa dnes posunul niekde úplne inde ako pred pár rokmi. Už ste počuli o tom, ako umelý kameň dokáže vytvoriť unikátne textúry na stenách aj stropoch? Je to zaujímavý detail, ktorý prekvapí aj vašich hostí. Nebojte sa experimentovať, pretože objavíte nové možnosti zaujímavých detailov vo vašom interiéri.

4. Časová efektivita a nenáročnosť

Nespornou výhodou umelého kameňa je okrem finančnej nenáročnosti aj jeho časová efektivita. Oproti prírodnému kameňu sa nielen lepšie udržiava, ale aj jeho inštalácia je podstatne jednoduchšia. Ušetríte si tak množstvo času aj nervov. Dokonca s minimálnou námahou dosiahnete maximálne efekt.

5. Váš interiér je váš rukopis

Skutočne nemusíte byť dizajnérom, aby ste mali dokonalý interiér. Stačí si ho nadizajnovať podľa seba, aby ste si vytvorili malý kúsok raja na zemi.  Pre seba a svoju rodinu. Umelý kameň je vašim spoľahlivým kreatívnym partnerom, ktorý nikdy nesklame.  S jeho rôznorodými farbami a vzormi môžete vytvoriť domov, ktorý bude odrážať vašu jedinečnú osobnosť a štýl. Tak do toho!

Umelý kameň je hitom tejto sezóny

Tak či onak, je dobré vedieť, že umelý kameň nie je len pre exteriér. Práve naopak, dokonale vynikne v interiéroch aj vďaka jeho pestrej variabilite a škálovateľnosti. Jeho jedinečná textúra a farebná paleta tak dokáže razom vytvoriť z vášho domova skutočné umelecké dielo. A s minimom námahy.

Pomôžeme vám s rozhodovaním?

Máte jasno v tom, že potrebujete zmeniť interiér, ale stratili ste sa v tom veľkom množstve variácií a možností? Dovoľte nám pomôcť vám. Chceme byť vašim partnerom, sprievodcom a spoločníkom na ceste k vysnívanej premene vášho nového interiéru.

Ako?

  1. Radi vám ukážeme možnosti aj cez návrh, ktorý si môžete pozrieť pre lepšiu predstavivosť v 3D vizualizácií od našich profesionálnych dizajnérov.
  2. Čo vám navrhneme aj vyrobíme a inštalujeme priamo u vás doma.
  3. Stačí len prísť a prebrať detaily. Dohodnite si stretnutie ešte dnes a radi vás privítame v našom showroome.

Viac z nášho blogu

Kontaktujte nás

Neváhajte nás osloviť so záujmom o spoluprácu

Zavolajte nám

Naše Kontakty

"

S kuchynskou linkou a nábytkom od firmy Lignis sme nadmieru spokojní, príjemná komunikácia, nábytok bol dodaný v termíne. Všetko bolo urobené kvalitne, podľa nášho očakávania a predstáv. Pri zariaďovaní našej domácnosti v budúcnosti sa určite opäť obrátime na Vašu firmu. Odporúčame.

Ivana

Zakaždým som bola veľmi spokojná s prístupom, pomocou pri výbere a precíznou prácou. Majitelia a zamestnanci vždy ochotní, presní, spoľahliví a usmievaví. Vždy dotiahli svoju prácu do detailov a veľakrát pomohli aj nad rámec ich povinností. Odporúčam.

Michaela

Nábytok vyrobený vo firme Lignis je veľmi kvalitný. Robia pekné vizualizácie, vedia dobre poradiť. Naša firma má od tejto firmy zariadené už viaceré predajne. Robili nám pulty do Priora vo Zvolene. Výklad v Priore v B.Bystrici. A teraz novú predajňu so šperkami v Košiciach. Ak budeme zariaďovať novú predajňu určite si dáme vyrábať nábytok vo firme Lignis. Majú výborný prístup a sú maximálne ochotní.

Renáta Drugdová, konateľka, SILVERIA, spol. s r.o.

O výbere správnej firmy na nábytok do bytu sme uvažovali dlhšie, no keď sme s manželkou navštívili sídlo Lignis, boli sme hneď rozhodnuti a uchvatení. Veľká profesionalita, príjemní ľudia, super prístup a výsledok naozaj stál zato! Montážnici rovnako na 1*. Vrelo odporúčame!

Erik

Spoločnosť môžem odporučiť, nakoľko už od začiatku komunikácie sa jednalo o profesionalizmus a zároveň ľudský prístup s pochopením požiadaviek zákazníka. Páčilo sa mi, že som mohla svoju predstavu o šatníku konzultovať s dizajnérkou, ktorá si vypočula si moju predstavu. Po osobnej konzultácii mi poslala nákres šatníka. Po doladení detailov sa začala výroba. Realita je ešte krajšia ako moja predstava a aj do budúcnosti oslovím spoločnosť LIGNIS na ďalšiu zákazku.

Anna