Luxusná obývačka, ktorú musíte mať. A ešte aj ušetríte

Odborná konzultácia

Grafický design a vizualizácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

LIGNIS Zvolen – Výroba nábytku a návrh interiéru

LIGNIS Zvolen

Výroba nábytku a návrh interiéru

Grafický design a vizualizácia

Odborná konzultácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

luxusnej obývačke už viac nemusíte snívať. Dokonca kvôli nej nemusíte vybieliť ani svoj bankový účet. My v Lignis-e sa postaráme o to, aby sa vaše sny stali skutočnosťou. Našim cieľom je, aby aj vaša obývačka bola priestorom, kde sa kvalita snúbi s luxusom. Už teraz vám však poradíme, ako mať luxusnú obývačku takmer na počkanie. Pomôže vám v tom 6 praktických tipov. Tak čo, beriete?

Keď luxus neznamená drahotu

Obývačka je priestorom, v ktorom sa počas dňa zdržujeme pomerne často. Je to miesto, kde oddychujeme, vedieme dôležité rozhovory a prijímame vzácne návštevy. Aj preto sa pri jej zariaďovaní riadime viacerými faktormi. Chceme, aby vyzerala:

  • vkusne
  • pohodlne
  • luxusne

Ak ste pri poslednom menovanom zaváhali, pretože luxusne znamená častokrát draho, Lignis vás presvedčí o opaku. Nechajte sa zlákať a objavte spolu s nami tú svoju vysnívanú obývačku už teraz.

Luxusná obývačka presne podľa vašich predstáv

Každý si pod pojmom luxusná obývačka predstaví niečo iné. Pre niekoho to znamená mať v izbe masívny drevený nábytok, koženú sedačku a zlaté dekorácie. Iní dávajú prednosť jednoduchšiemu štýlu a očarilo ich sklo, veľké zrkadlá či kvalitné osvetlenie. Ďalší stavia na nábytkový minimalizmus a investujú do najmodernejších technológií.     

A teraz sa pohodlne sa usaďte. Zavrite oči a zhlboka sa nadýchnite. Tak ako? Aká je tá vaša vysnívaná luxusná obývačka? Predstavte, že s nami môžete svoje sny bez problémov zhmotniť. Pozorne si totiž vypočujeme vaše predstavy a pripravíme návrh interiéru šitý priamo na mieru.

TIP č.1: Neprepĺňajte priestor nábytkom, nechajte priestor dýchať. Postará sa o to napríklad nábytok vyrobený priamo na mieru.

TIP č.2: Vyberajte neutrálne farby nábytku, dokážete ich jednoduchšie skombinovať s bytovými doplnkami.  

TIP č.3: Pri výbere obývacej steny si dajte pozor, aby nebola jej farba rovnaká ako farba vašej podlahovej krytiny.

Od sna k realite alebo od nábytku po bytové doplnky

Bytové doplnky zohrávajú pri zariaďovaní akéhokoľvek interiéru veľmi dôležitú úlohu. Spolu s nábytkom totiž dokážu navodiť tú správnu atmosféru. Aj prostredníctvom nich môže práve vaša obývačka vyzerať luxusne. Ak sa ale bojíte, že túto úlohu nezvládnete, máme pre vás riešenie. Okrem interiérovej vizualizácie, vďaka ktorej dostanú vaše sny reálne kontúry, vám vieme ušetriť nielen čas, ale aj financie. Spolupracujeme s overenými dodávateľmi, ktorí sa spolu s nami postarajú o dokonalý finálny výsledok.

TIP č.4: Nebojte sa investovať do správneho osvetlenia. Pomôže vám vytvoriť tú správnu atmosféru.

TIP č.5: Biela je síce kráľovská, ale vládnuť vašim stenám nemusí. Luxusná obývačka si zaslúži, aby ste sa v nej pohrali aj s farbami. Vyskúšajte napríklad zlatú, hnedú či krémovú.

TIP č.6: Luxus sa dá oklamať. Platí to na príklad v prípade sedacej súpravy. Ak túžite po koženom prevedení, no odrádza vás cena, skvelým náhradníkom je jej imitácia z eko kože.

Kam za kvalitnou a luxusnou obývačkou na mieru?

Už teraz je dobrou správou to, že nikde už nemusíte nič hľadať. A navyše, všetko pod jednou strechou. Presne toto je Lignis. Čo vám navrhneme, to aj vyrobíme a montáž je samozrejmosťou tiež.  Lignis je spoločnosť, ktorá vás bude sprevádzať na ceste za vašou vysnívanou luxusnou obývačkou od začiatku až do úspešného konca. Navštívte náš showroom vo Zvolene a nechajte si zhmotniť svoje sny už teraz. Bojíte sa, že by sme si na vás nenašli čas? To sa u nás nemôže stať! Zavolajte nám na telefónne číslo +421 903 544 377 a dohodnite si stretnutie v termíne, ktorý vám vyhovuje najviac.

Viac z nášho blogu

Kontaktujte nás

Neváhajte nás osloviť so záujmom o spoluprácu

Zavolajte nám

Naše Kontakty

"

S kuchynskou linkou a nábytkom od firmy Lignis sme nadmieru spokojní, príjemná komunikácia, nábytok bol dodaný v termíne. Všetko bolo urobené kvalitne, podľa nášho očakávania a predstáv. Pri zariaďovaní našej domácnosti v budúcnosti sa určite opäť obrátime na Vašu firmu. Odporúčame.

Ivana

Zakaždým som bola veľmi spokojná s prístupom, pomocou pri výbere a precíznou prácou. Majitelia a zamestnanci vždy ochotní, presní, spoľahliví a usmievaví. Vždy dotiahli svoju prácu do detailov a veľakrát pomohli aj nad rámec ich povinností. Odporúčam.

Michaela

Nábytok vyrobený vo firme Lignis je veľmi kvalitný. Robia pekné vizualizácie, vedia dobre poradiť. Naša firma má od tejto firmy zariadené už viaceré predajne. Robili nám pulty do Priora vo Zvolene. Výklad v Priore v B.Bystrici. A teraz novú predajňu so šperkami v Košiciach. Ak budeme zariaďovať novú predajňu určite si dáme vyrábať nábytok vo firme Lignis. Majú výborný prístup a sú maximálne ochotní.

Renáta Drugdová, konateľka, SILVERIA, spol. s r.o.

O výbere správnej firmy na nábytok do bytu sme uvažovali dlhšie, no keď sme s manželkou navštívili sídlo Lignis, boli sme hneď rozhodnuti a uchvatení. Veľká profesionalita, príjemní ľudia, super prístup a výsledok naozaj stál zato! Montážnici rovnako na 1*. Vrelo odporúčame!

Erik

Spoločnosť môžem odporučiť, nakoľko už od začiatku komunikácie sa jednalo o profesionalizmus a zároveň ľudský prístup s pochopením požiadaviek zákazníka. Páčilo sa mi, že som mohla svoju predstavu o šatníku konzultovať s dizajnérkou, ktorá si vypočula si moju predstavu. Po osobnej konzultácii mi poslala nákres šatníka. Po doladení detailov sa začala výroba. Realita je ešte krajšia ako moja predstava a aj do budúcnosti oslovím spoločnosť LIGNIS na ďalšiu zákazku.

Anna