Originálna spálňa s nadčasovým nábytkom

Odborná konzultácia

Grafický design a vizualizácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

LIGNIS Zvolen – Výroba nábytku a návrh interiéru

LIGNIS Zvolen

Výroba nábytku a návrh interiéru

Grafický design a vizualizácia

Odborná konzultácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

Aj vy môžete mať originálnu spálňu v nadčasových kombináciách. Inšpirujte sa dvoma najobľúbenejšími štýlmi a farebnými odtieňmi pre vašu spálňu snov.

Ukážeme vám, ktoré farby spolu najviac ladiaaký štýl vašej novej spálne bude pre vás ten pravý. Poradíme vám tiež, ktorý spálňový nábytok bude pre vás tou najlepšou voľbou.

Alfou a omegou dobre zariadenej spálne je, že z nej musíte mať hlavne dobrý pocit. Cítiť sa dobre vo svojej posteli a mať okolo seba harmonický priestor z dobre zvolených farieb, výberu štýlu aj dobre pasujúceho nábytku. Presne toto je tá správna kombinácia všetkých zložiek, ktoré spolu ladia a sú v jednej harmónii.

Ako sa však nestratiť v pestrej ponuke rôznych štýlov, nábytku z rôznych materiálov a aj farebnosti tak, aby vaša spálňa vyzerala jednoducho dobre a mali ste z nej dobrý pocit? Poradíme vám.

Ste skôr zasnená romantická duša? Stavte na modernú romantickú spálňu. Alebo vás oslovuje skôr harmónia z poriadku a praktickosť je vaše druhé meno? Praktická škandinávska spálňa bude best choice práve pre vás.

Dva nadčasové štýly

  1. moderná romantická spálňa,
  2. praktická škandinávska spálňa.

Romantická spálňa v modernom šate

Už dávno neplatí, že romantické spálne sú len o množstve dekoratívnych prvkov. Jeden je však dominantný. Motív kvetov musí byť prítomný. Modernosť do romantického štýlu spálne dostanete tak, že použijete pastelové farby. Sú jemnejšie a dobre kombinovateľné. Jemná dekorácia dodá takejto spálni nežnosť a istú dávku krehkosti. Veľmi dobre spolu ladia pastelové farby v mätovozelenom odtieni spolu s jemnou pastelovou fialovou farbou. Tieto farby vyniknú dobre na nábytku, doplnkoch, textíliách. Ako stvorený pre moderné romantické spálne je minimalistický nábytok.

Tip č. 1 – Minimalistický nábytok z masívneho dreva, ideálne z dubového, je prvá voľba pre zariadenie romantickej spálne s akcentom modernosti.

Tip č. 2 – Na stenách a podlahe stavte na neutrálny základ. Ideálna je biela farba. Pokojne to môže byť aj sivá a béžová farba. Výborne sa hodia drevené podlahy z tvrdého dreva, ktoré majú peknú textúru dreva. 

Čalúnená posteľ a nábytok v spálni

Praktická škandinávska spálňa

Škandinávci dbajú o to, aby ich spálne pôsobili útulne a čisto. Nešetria na kvalite použitých materiálov a stopku majú umelé textílie. Prednosť dávajú radšej prírodným materiálom. Preto sa tak príjemne zaspáva v ich bavlnených či ľanových obliečkach. Pre severské krajiny Škandinávie sú príznačné dlhé noci. Aj to bol dôvod, prečo svoje domovy dekorujú hlavne v svetlejších farbách. Prím hrá biela, krémová a béžová farba. Tieto kombinácie sa vhodne dopĺňajú so sivou, staroružovou farbou, ale pokojne to môže byť aj odtieň modrej.

Tip č. 3 – Svetlé drevo sa výborne hodí k odtieňom bielej farby a dobre to spolu ladí. Uprednostnite kvalitnejší masív. Pôsobí veľmi útulne a prirodzene.

Tip č. 4 – Pri výbere postele skúste skombinovať masívne drevo s čalúneným čelom postele. Zaujímavo pôsobí sivomodrá aj sivá farba.

Tip č. 5 – Nezabudnite na rastliny alebo aj kyticu poľných kvetov. Veľmi zútulnia priestor a do svojho domova tak vnesiete upokojujúci pocit prírody.

Tip č. 6 – Zásadným pravidlom pri škandinávskych spálňach je striedmosť a funkčnosť. Pamätajte na to pri výbere nočných stolíkov, postele aj úložných priestorov. Nepodceňte ani výber materiálov. Ideálna voľba je nábytok z masívu.

Tip. č. 7 – Neprepchávajte spálňu nepotrebnými kusmi nábytku a uvidíte, koľko vzdušnosti a útulnosti dostanete.

Potrebujete poradiť so zariadením vašej spálne?

Ozvite sa nám. V Lignise nájdete odborníkov na interiérový dizajn, a navyše, čo vám navrhneme, to aj vyrobíme a namontujeme. Spálňu od A po Z a za dobrú cenu nájdete v Lignis. Zavolajte nám na číslo +421 903 544 377 ešte dnes a ukážeme vám, že to pôjde rýchlejšie, než ste čakali.

Viac z nášho blogu

Kontaktujte nás

Neváhajte nás osloviť so záujmom o spoluprácu

Zavolajte nám

Naše Kontakty

"

S kuchynskou linkou a nábytkom od firmy Lignis sme nadmieru spokojní, príjemná komunikácia, nábytok bol dodaný v termíne. Všetko bolo urobené kvalitne, podľa nášho očakávania a predstáv. Pri zariaďovaní našej domácnosti v budúcnosti sa určite opäť obrátime na Vašu firmu. Odporúčame.

Ivana

Zakaždým som bola veľmi spokojná s prístupom, pomocou pri výbere a precíznou prácou. Majitelia a zamestnanci vždy ochotní, presní, spoľahliví a usmievaví. Vždy dotiahli svoju prácu do detailov a veľakrát pomohli aj nad rámec ich povinností. Odporúčam.

Michaela

Nábytok vyrobený vo firme Lignis je veľmi kvalitný. Robia pekné vizualizácie, vedia dobre poradiť. Naša firma má od tejto firmy zariadené už viaceré predajne. Robili nám pulty do Priora vo Zvolene. Výklad v Priore v B.Bystrici. A teraz novú predajňu so šperkami v Košiciach. Ak budeme zariaďovať novú predajňu určite si dáme vyrábať nábytok vo firme Lignis. Majú výborný prístup a sú maximálne ochotní.

Renáta Drugdová, konateľka, SILVERIA, spol. s r.o.

O výbere správnej firmy na nábytok do bytu sme uvažovali dlhšie, no keď sme s manželkou navštívili sídlo Lignis, boli sme hneď rozhodnuti a uchvatení. Veľká profesionalita, príjemní ľudia, super prístup a výsledok naozaj stál zato! Montážnici rovnako na 1*. Vrelo odporúčame!

Erik

Spoločnosť môžem odporučiť, nakoľko už od začiatku komunikácie sa jednalo o profesionalizmus a zároveň ľudský prístup s pochopením požiadaviek zákazníka. Páčilo sa mi, že som mohla svoju predstavu o šatníku konzultovať s dizajnérkou, ktorá si vypočula si moju predstavu. Po osobnej konzultácii mi poslala nákres šatníka. Po doladení detailov sa začala výroba. Realita je ešte krajšia ako moja predstava a aj do budúcnosti oslovím spoločnosť LIGNIS na ďalšiu zákazku.

Anna