Nábytok z masívneho dreva vás prežije. Investícia, ktorá sa oplatí

Odborná konzultácia

Grafický design a vizualizácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

LIGNIS Zvolen – Výroba nábytku a návrh interiéru

LIGNIS Zvolen

Výroba nábytku a návrh interiéru

Grafický design a vizualizácia

Odborná konzultácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

Funkčnosť a nadčasovosť. Dva atribúty, ktoré sú typické pre nábytok z masívneho dreva, ktoré je navyše aj pevné a odolné. Zútulní priestor a nikdy nevyjde z módy. Navyše vždy sa pri kontakte s drevom aj lepšie cítime. Faktom je, že poctivý nábytok z masívu je nielenže originálnym kúskom, ale za každým z nich je osobitný príbeh.

Objavte príbeh vášho nábytku z masívneho dreva

Nebudeme ďaleko od pravdy keď povieme, že väčšina z nás túži po jedinečnosti a originalite. Tuctový drevotrieskový nábytok môže mať doma každý. Ľubovoľne si ho obmieňať podľa toho, čo je aktuálne trendy. O kvalite drevotriesky môžeme, samozrejme, polemizovať. Lenže napríklad taký starý dubový stôl so svojskou textúrou dreva bude vždy dominantným kusom nábytku v jedálni. O to viac ho doceníte keď viete, že za týmto stolom sedával a jedol ešte váš dedko. Príjemná je aj predstava, že presne za týmto stolom sa stretávala celá vaša rodina ešte skôr, než ste sa narodili, a riešili bežné radosti a starosti života. O to viac si tento drevený skvost ceníte. Tento stôl má svoj príbeh. Odolal zubu času. Je nadčasový, pevný a odolný. Stále rovnako dobre slúži. Pre niekoho možno trochu retro, ale pre vás je to stôl, ktorý má svoj príbeh.

Výhody nábytku z masívneho dreva

Či už máte minimalistický a funkčný štýl, alebo viac ladíte s vidieckym či glamour štýlom vo svojom byte, masívny drevený nábytok mu dodá ten správny šmrnc. Prevonia a zútulní celý priestor. Je to práve nábytok z masívneho tvrdého či mäkkého dreva, ktorý podčiarkne jedinečnosť a originalitu vášho interiéru odrážajúc vašu osobnosť.

Kvalita a nadčasovosť

Práve nábytok z masívu vždy patril medzi prvú voľbu tých, ktorí chcú kvalitu a nadčasovosť. Ak stále váhate v pomere ceny a kvality pri voľbe nábytku, možno vám v rozhodovaní pomôže spoznať výhody dreveného nábytku. Je síce o niečo drahší, no je to investícia, ktorá sa vám vráti. Dlhý čas vám nábytok z dreva – v Lignis aj na mieru – poctivo poslúži.

Prirodzená krása a textúra dreva

Tvrdé či mäkké drevo je jedinečné aj svojou textúrou, kresbou a farbou. Verte, že nikdy nenájdete dva navlas rovnaké stoly. Každý je originál. Výrazná farba je napríklad pri mäkšom červenom smreku, ktorý vynikne napríklad v interiéroch pri výrobe obkladov aj pri drevených schodoch. Iný charakter má zas tvrdšie dubové či bukové drevo, vhodné napríklad na výrobu drevených podláh alebo aj vchodových dvier. Buk je vhodný na sedací nábytok a je dobre ohýbateľný. Napríklad Thonetové stoličky, tzv. tonetky, sú ideálne pre bukové drevo vďaka jeho ohybnosti. Dubové drevo je vhodnejšie pre exteriér – pri výrobe okien, alebo dverí a to najmä pre jeho hustotu a húževnatosť. Je aj o niečo ťažšie. Je úplne jedno v akom štýle máte zariadený svoj dom či byt, dreveným nábytkom z masívu nikdy nič nepokazíte. Práve naopak. Vždy bude pôsobiť nadčasovo. Navyše drevo je odolné a pevné. Nábytok z neho môže ešte dobre poslúžiť aj ďalším generáciám.

Drevený nábytok, ktorý pristane každému interiéru

Skúste si niekedy privoňať k drevu. Garantujeme vám, že v momente sa prenesiete do prírody. Jej kúsok môžete mať aj u vás doma. Pohľad na pekný drevený kus nábytku nielenže poteší oko, ale príjemný je aj na dotyk. Prevonia celú miestnosť a ešte k tomu vám prinesie aj úžitok. Napríklad v podobe na mieru vyrobeného nábytku z masívu od Lignis. Jedinečný nábytok s príbehom. Poctivo a s láskou vyrobený pre vás. Presvedčte sa o tom a ozvite sa nám aj hneď.

Viac z nášho blogu

Kontaktujte nás

Neváhajte nás osloviť so záujmom o spoluprácu

Zavolajte nám

Naše Kontakty

"

S kuchynskou linkou a nábytkom od firmy Lignis sme nadmieru spokojní, príjemná komunikácia, nábytok bol dodaný v termíne. Všetko bolo urobené kvalitne, podľa nášho očakávania a predstáv. Pri zariaďovaní našej domácnosti v budúcnosti sa určite opäť obrátime na Vašu firmu. Odporúčame.

Ivana

Zakaždým som bola veľmi spokojná s prístupom, pomocou pri výbere a precíznou prácou. Majitelia a zamestnanci vždy ochotní, presní, spoľahliví a usmievaví. Vždy dotiahli svoju prácu do detailov a veľakrát pomohli aj nad rámec ich povinností. Odporúčam.

Michaela

Nábytok vyrobený vo firme Lignis je veľmi kvalitný. Robia pekné vizualizácie, vedia dobre poradiť. Naša firma má od tejto firmy zariadené už viaceré predajne. Robili nám pulty do Priora vo Zvolene. Výklad v Priore v B.Bystrici. A teraz novú predajňu so šperkami v Košiciach. Ak budeme zariaďovať novú predajňu určite si dáme vyrábať nábytok vo firme Lignis. Majú výborný prístup a sú maximálne ochotní.

Renáta Drugdová, konateľka, SILVERIA, spol. s r.o.

O výbere správnej firmy na nábytok do bytu sme uvažovali dlhšie, no keď sme s manželkou navštívili sídlo Lignis, boli sme hneď rozhodnuti a uchvatení. Veľká profesionalita, príjemní ľudia, super prístup a výsledok naozaj stál zato! Montážnici rovnako na 1*. Vrelo odporúčame!

Erik

Spoločnosť môžem odporučiť, nakoľko už od začiatku komunikácie sa jednalo o profesionalizmus a zároveň ľudský prístup s pochopením požiadaviek zákazníka. Páčilo sa mi, že som mohla svoju predstavu o šatníku konzultovať s dizajnérkou, ktorá si vypočula si moju predstavu. Po osobnej konzultácii mi poslala nákres šatníka. Po doladení detailov sa začala výroba. Realita je ešte krajšia ako moja predstava a aj do budúcnosti oslovím spoločnosť LIGNIS na ďalšiu zákazku.

Anna