Nábytok na mieru: Detská izba. Ako na to?

Odborná konzultácia

Grafický design a vizualizácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

LIGNIS Zvolen – Výroba nábytku a návrh interiéru

LIGNIS Zvolen

Výroba nábytku a návrh interiéru

Grafický design a vizualizácia

Odborná konzultácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

Detská izba je miestom, kde vaše ratolesti trávia väčšinu času. Ako dieťa rastie, menia sa nároky na funkčnosť a vybavenie. Dobrá detská izba na mieru by mala byť zariadená tak, aby slúžila nielen na hru, ale aj na štúdium a oddych. S našimi radami hravo zariadite detskú izbu aj vy, lebo to nie je nič zložité.

Tip č. 1: Detská izba by mala byť praktická a útulná

Každý potrebuje svoj vlastný priestor na sny aj prácu. Aj vaše ratolesti po ňom túžia. Doprajte im detskú izbu na mieru, v ktorej prebudia svoju kreativitu a fantáziu.

Nábytok do detskej: Nepodceňte výber

Je veľmi dôležité pamätať na to, že zariadenie detskej izby má svoj význam. Malo by poskytnúť priestor na hru, byť dostatočne flexibilné, aby reagovalo na aktuálne potreby dieťaťa. Nároky na zariadenie detskej izby sú iné pri  trojročnom dieťati a iné zas pri školákovi.

Tip č. 2: Pri výbere nábytku stavte na nadčasovosť, kvalitu materiálov a praktickosť.

Ak vsadíte na kvalitný stôl či poličky na knihy, vášmu dieťaťu vydržia roky. Poslúžia mu v rôznych etapách jeho vývoja – od dieťaťa, školáka až po strednú, či vysokú školu.

Izbička pre bábätko s jednou vychytávkou

Menej je niekedy viac. Odporúčame zvoliť multifunkčné detské postieľky, ktoré dobre poslúžia vášmu bábätku, ale aj neskôr, keď bude škôlkarom a v predškolskom veku zhruba do 5-6 rokov.

Detská izba na mieru pre školáka

Ak máte doma školáka, pri zariaďovaní jeho kráľovstva pamätajte na jednu vec. Izbu rozdeľte do pomyselných zón tak, aby mal priestor na posteľ, pracovný kútik aj relaxačnú časť na hranie. Ak vám to priestorové možnosti detskej izby dovolia, ideálna je aj skriňa na oblečenie. Ak je izba menšia, efektívnym riešením na uschovanie oblečenia je roldorová skriňa napríklad v chodbe, kde pohodlne uložíte aj sezónne oblečenie.

Inšpiratívna detská izba pre súrodencov

Ideálnou voľbou pre detské izby určené dvom deťom je poschodová posteľ. V detskej izbe ušetrí viac miesta, ktoré tak môžete zužitkovať napríklad na písacie stoly, alebo keď sú deti ešte malé, získať väčší priestor na hranie a relax. Skvelou voľbou pri dobrej organizácií poriadku v detskej izbe sú úložné boxy. Vďaka nim, bude všetko na svojom mieste a v izbe poriadok.

Tip č.3: V byte nie je priestoru nikdy dosť, takže premyslene využite každý centimeter. Obzvlášť to platí pri menších detských izbách. Ideálnym riešením je vyvýšená posteľ, vďaka ktorej tak vaše dieťa bude mať dostatok priestoru aj na hranie. Ak máte doma školáka, tak získaný priestor pod vyvýšenou posteľou je ideálny pre písací stôl.

Tip č. 4: Stavte na masívny a bezpečný nábytok, nešetrite na posteli, ktorá by mala byť hlavne pohodlná a kvalitná. Nezabudnite ani na kvalitné textílie a dobré osvetlenie.

Detská izba na mieru od Lignis Zvolen

Vybrať vhodný nábytok do detskej izby pre chlapca alebo pre dievča zvládnete s Lignis ľavou zadnou. Ak si to celkom dobre neviete predstaviť, ukážeme vám to v 3D vizualizácií. Predstavíme vám variácie zariadenia, zostáv do detskej izby, vrátane funkčnej a prehľadnej knižnice, skriniek, písacích stolov a stoličiek. 

Čo treba urobiť? Ozvite sa nám na číslo: +421 910 419 427 a my vám detskú izbu na mieru navrhneme, vyrobíme, privezieme a aj namontujeme.

Viac z nášho blogu

Kontaktujte nás

Neváhajte nás osloviť so záujmom o spoluprácu

Zavolajte nám

Naše Kontakty

"

S kuchynskou linkou a nábytkom od firmy Lignis sme nadmieru spokojní, príjemná komunikácia, nábytok bol dodaný v termíne. Všetko bolo urobené kvalitne, podľa nášho očakávania a predstáv. Pri zariaďovaní našej domácnosti v budúcnosti sa určite opäť obrátime na Vašu firmu. Odporúčame.

Ivana

Zakaždým som bola veľmi spokojná s prístupom, pomocou pri výbere a precíznou prácou. Majitelia a zamestnanci vždy ochotní, presní, spoľahliví a usmievaví. Vždy dotiahli svoju prácu do detailov a veľakrát pomohli aj nad rámec ich povinností. Odporúčam.

Michaela

Nábytok vyrobený vo firme Lignis je veľmi kvalitný. Robia pekné vizualizácie, vedia dobre poradiť. Naša firma má od tejto firmy zariadené už viaceré predajne. Robili nám pulty do Priora vo Zvolene. Výklad v Priore v B.Bystrici. A teraz novú predajňu so šperkami v Košiciach. Ak budeme zariaďovať novú predajňu určite si dáme vyrábať nábytok vo firme Lignis. Majú výborný prístup a sú maximálne ochotní.

Renáta Drugdová, konateľka, SILVERIA, spol. s r.o.

O výbere správnej firmy na nábytok do bytu sme uvažovali dlhšie, no keď sme s manželkou navštívili sídlo Lignis, boli sme hneď rozhodnuti a uchvatení. Veľká profesionalita, príjemní ľudia, super prístup a výsledok naozaj stál zato! Montážnici rovnako na 1*. Vrelo odporúčame!

Erik

Spoločnosť môžem odporučiť, nakoľko už od začiatku komunikácie sa jednalo o profesionalizmus a zároveň ľudský prístup s pochopením požiadaviek zákazníka. Páčilo sa mi, že som mohla svoju predstavu o šatníku konzultovať s dizajnérkou, ktorá si vypočula si moju predstavu. Po osobnej konzultácii mi poslala nákres šatníka. Po doladení detailov sa začala výroba. Realita je ešte krajšia ako moja predstava a aj do budúcnosti oslovím spoločnosť LIGNIS na ďalšiu zákazku.

Anna