Moderná predsieň už nemusí byť len snom

Odborná konzultácia

Grafický design a vizualizácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

LIGNIS Zvolen – Výroba nábytku a návrh interiéru

LIGNIS Zvolen

Výroba nábytku a návrh interiéru

Grafický design a vizualizácia

Odborná konzultácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

Predsieň je vždy vstupnou bránou do vášho domova. Už tam si vaši hostia dokážu urobiť rýchly prvý dojem. Nepokazte si ho hneď na začiatku. Poradíme vám niekoľko praktických tipov, ako si vašu predsieň nielen zariadiť moderne, ale ako v nej aj udržať poriadok.

Top farba v modernej predsieni

Nepodceňte výber farby svojho nábytku do predsiene a nechajte sa inšpirovať od popredných nábytkových dizajnérov. Mnohí odporúčajú staviť na bielu farbu v kombinácii s drevom. Nemusí to byť hneď masív, dobrú službu vám urobí aj drevotrieska.

Moderná predsieň je o detailoch

Len málokto by povedal, že sú to práve drobnosti, ktoré dodajú atmosféru akejkoľvek miestnosti u vás doma. V prípade nábytku do vašej modernej predsiene sú to úchytky. Na trhu je ich množstvo, ale v princípe sú buď:

  • drevené,
  • kovové.

V modernom aj retro štýle. Výber tej správnej úchytky či rukoväte môže byť príjemným osviežením alebo akcentom v interiérovom dizajne vašej predsiene. Ak chcete ladiť svoju predsieň v modernom štýle, stavte na modernejšie úchytky či rukoväte na nábytok. Majú jednoduchší tvar s rôznou povrchovou úpravou:

  • chrómová,
  • saténová,
  • drevená.

Tip č. 1 – Dajte si záležať na detailoch. Pri výbere skríň do svojej novej predsiene stavte na zaujímavé, a pritom účelné úchytky na skrinkách.

Tip č. 2 – Správny výber úchytky na vašu komodu, šuplík či stavanú skriňu jej dá ten správny šmrnc. Napokon, nie náhodou sa nachádzajú v prednej časti vášho nábytku.

Moderná predsieň s dokonalým poriadkom

Nielen pre rodiny s deťmi je výzvou a denno-denným bojom udržať predsieň čistú a dobre zorganizovanú. Toto už nemusí byť váš problém. Poradíme vám, ako mať dokonalú organizáciu vecí a poriadok v predsieni. Pomôžu vám k tomu len 3 základné pravidlá.

  1. Funkčný a praktický výber nábytku do predsiene vám zaručí, že už nikdy nebudete nič hľadať, a navyše, takýto nábytok bude aj dobre vyzerať.
  2. Nábytok do predsiene kupujte s rozvahou. Dôležité je mať dostatok úložného priestoru, do ktorého sa vám zmestia organizéry. Každá vec, malá alebo veľká, ktorú uložíte do skríň v predsieni, bude tak pekne na svojom mieste, ktoré jej určíte vy sami.
  3. Pohrajte sa s farbami v predsieni. Platí pravidlo, že svetlé farby opticky zväčšujú priestor a tie tmavé ju zas zmenšujú.

Tip č. 3 – Ak bývate v paneláku, predsiene neoplývajú veľmi veľkým priestorom a často pôsobia stiesnene. Vyskúšajte vymaľovať steny svetlejšími farbami. Nemusí to byť nevyhnute biela farba, dobrú službu vám urobí aj odtieň slabulinko hnedej. Napríklad vo farbe slonovej kosti či capuccina.

Aký je ideálny nábytok do modernej predsiene?

Topánkovník, vešiak a priestor na obúvanie topánok. Toto je základná zostava nábytku do predsiene, ktorú budete potrebovať.

Dobrou voľbou do malých predsiení sú predsieňové zostavy, komplety, respektíve zvoľte nábytok z jednej kolekcie. Tento jednotný dizajn krásne zharmonizuje celý priestor.

Tip č. 1 – Pri malých plochách je tiež dôležité vybrať nábytok, ktorý je úzky a vysoký.

Tip č. 2 – Ak zvolíte minimalistické tvary nábytku, úchytiek a doplnkov, opticky zväčšia celú predsieň. Navyše, priestor bude pôsobiť útulnejšie, zorganizovanejšie a kompaktnejšie.

V Lignis vám navrhneme, vyrobíme aj namontujeme vašu novú predsieň!

Útulná, praktická a dobre zorganizovaná predsieň už nemusí byť vzdialenou realitou. Aj vám dokážeme navrhnúť predsieň či vstupnú halu tak, aby ste ňou očarili každú svoju návštevu.Skúste to s Lignis a budete spokojní. Ozvite sa nám ešte dnes a zavolajte na číslo: +421 903 544 377.

Viac z nášho blogu

Kontaktujte nás

Neváhajte nás osloviť so záujmom o spoluprácu

Zavolajte nám

Naše Kontakty

"

S kuchynskou linkou a nábytkom od firmy Lignis sme nadmieru spokojní, príjemná komunikácia, nábytok bol dodaný v termíne. Všetko bolo urobené kvalitne, podľa nášho očakávania a predstáv. Pri zariaďovaní našej domácnosti v budúcnosti sa určite opäť obrátime na Vašu firmu. Odporúčame.

Ivana

Zakaždým som bola veľmi spokojná s prístupom, pomocou pri výbere a precíznou prácou. Majitelia a zamestnanci vždy ochotní, presní, spoľahliví a usmievaví. Vždy dotiahli svoju prácu do detailov a veľakrát pomohli aj nad rámec ich povinností. Odporúčam.

Michaela

Nábytok vyrobený vo firme Lignis je veľmi kvalitný. Robia pekné vizualizácie, vedia dobre poradiť. Naša firma má od tejto firmy zariadené už viaceré predajne. Robili nám pulty do Priora vo Zvolene. Výklad v Priore v B.Bystrici. A teraz novú predajňu so šperkami v Košiciach. Ak budeme zariaďovať novú predajňu určite si dáme vyrábať nábytok vo firme Lignis. Majú výborný prístup a sú maximálne ochotní.

Renáta Drugdová, konateľka, SILVERIA, spol. s r.o.

O výbere správnej firmy na nábytok do bytu sme uvažovali dlhšie, no keď sme s manželkou navštívili sídlo Lignis, boli sme hneď rozhodnuti a uchvatení. Veľká profesionalita, príjemní ľudia, super prístup a výsledok naozaj stál zato! Montážnici rovnako na 1*. Vrelo odporúčame!

Erik

Spoločnosť môžem odporučiť, nakoľko už od začiatku komunikácie sa jednalo o profesionalizmus a zároveň ľudský prístup s pochopením požiadaviek zákazníka. Páčilo sa mi, že som mohla svoju predstavu o šatníku konzultovať s dizajnérkou, ktorá si vypočula si moju predstavu. Po osobnej konzultácii mi poslala nákres šatníka. Po doladení detailov sa začala výroba. Realita je ešte krajšia ako moja predstava a aj do budúcnosti oslovím spoločnosť LIGNIS na ďalšiu zákazku.

Anna