Vstavaná skriňa je splnený sen o dokonalom úložnom priestore!

Odborná konzultácia

Grafický design a vizualizácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

LIGNIS Zvolen – Výroba nábytku a návrh interiéru

LIGNIS Zvolen

Výroba nábytku a návrh interiéru

Grafický design a vizualizácia

Odborná konzultácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

Chystáte sa zariadiť si svoj dom svoj? Hra s priestorom sa tak môže začať! Vstavané skrine sú aktuálne veľmi obľúbenou možnosťou ako ušetriť miesto, no  zároveň aj získať štedrú úložnú plochu. Toto všetko ponúkajú vstavané skrine, ktoré majú množstvo variácií a s ich úložným priestorom sa dá doslova čarovať. Pár tipov ako to zvládnuť čo najlepšie nájdete aj tu.

Zariaďovanie bytu či domu je pre niekoho zábavou, pre iného poriadnou výzvou. Nech už disponujete akýmkoľvek priestorom, väčším či menším,  pre oba prípady platí to isté – treba ho využiť s rozumom. Ideálnou voľbou sa tak stávajú napríklad vstavané skrine, ktoré dokážu poskytnúť bohatý úložný priestor, no zároveň ten okolitý až tak nezaberú. Stávajú sa tak preto perfektným doplnkom aj do tých najmenších chodieb, spální či obývačiek. Zároveň je možné ich umiestniť do rôznych výklenkov a využiť tak všetky možnosti, ktoré sú k dispozícii do tých najmenších detailov. Okrem úžitku tak z nich môžete mať doma aj malé umelecké dielo.

Luxusné aj praktické vstavané skrine

Či si už potrpíte na kvalitných materiáloch a štýlovom dizajne alebo dávate prednosť jednoduchším modelom, vstavaná skriňa vás určite nesklame ani v tomto smere.

V súčasnosti nájdete na našom trhu obrovské množstvo variácií, z ktorých si môžete vybrať. Aj zo vstavanej skrine do chodby tak dokážete vyčarovať luxusný bytový doplnok. Poslúži vám na to napríklad kombinácia dreva, hliníka či ocele. Buďte odvážni a nebojte sa ani skla, či zrkadiel. Aktuálne ide o najmodernejšie prvky, ktoré sa na vstavaných skriniach objavujú čoraz častejšie. A tu je niekoľko sľúbených tipov na dokonalú vstavanú skriňu.  

TIP č.1

Zrkadlo vám pomôže opticky zväčšiť priestor a určite poteší každú ženu, pretože dáva možnosť prezrieť si svoj zovňajšok od hlavy až po päty.

TIP č.2

Sklo je tak isto čoraz obľúbenejšou súčasťou vstavaných skríň. Okrem klasiky si môžete zvoliť tónovanú či rôzne farebné verzie.

TIP č.3

Aj vstavaná skriňa môže byť hravá. Postarajú sa o to fototapety. Na výber máte množstvo motívov, a to od ornamentov, zvierat až po rastliny.

TIP č. 4

Nezabúdajte ani na dvere vo vašej vstavenej skrini! Ide síce o banalitu, no aj ony vedia pomôcť pri úspore miesta. Pokiaľ ho v miestnosti nemáte na rozdávanie, odporúčame posuvnú variantu. Ak vám na tom nezáleží, môžete si zvoliť klasické, teda dvere na pántoch.

Poradíme vám, ako zvoliť to správne vnútorné rozloženie vo vstavanej skrini

Ak už viete, ako by mala vaša vysnívaná vstavaná skriňa do chodby vyzerať, je čas rozhodnúť sa, aké vnútorné rozloženie zvoliť. Pozor! Kým konštrukcia vstavanej skrine poskytuje priestor pre vašu fantáziu, jej úložnému priestoru by ste mali venovať zvýšenú pozornosť. Veď práve jej funkcionalita patrí k tým najdôležitejším prvkom.

Vešanie – bez tohto sa vaše bundy, mikiny či kabáty určite nezaobídu. Ich množstvo, ktoré sa zmestí do skrine ale závisí od jej hĺbky. Preto by ste ju určite nemali prepchávať, môžete si totiž svoje šatstvo poškodiť.

Poličky – výborne poslúžia na odkladanie sezónnych topánok.

Šuplíky – dokážete do nich uložiť rôzne drobnosti napr. šály, čiapky či rukavice.

Extra tip: Skvelým pomocníkom na drobné tajomstvá v podobe šperkov, opaskov, či sezónnych doplnkov – šálov, čiapok, rukavíc atď., sú organizéri. Všetko budete mať prehľadné a na jednom mieste. Už nikdy nemusíte nič hľadať a vždy budete mať dokonalý prehľad o svojich veciach.

Potrebujete poradiť s výberom vstavanej skrine?

Máte predstavu o tom, ako by mala vaša vstavaná skriňa vyzerať, no chcete sa poradiť aj s odborníkmi? Nie je nič jednoduchšie! Navštívte náš showroom vo Zvolene a dohodnite si s nami stretnutie už dnes na čísle: +421 903 544 377. Vaše návrhy si radi vypočujeme, poradíme a zrealizujeme. Od návrhu po realizáciu. To je Lignis. Všetko pod jednou strechou a za dobrú cenu.  

Viac z nášho blogu

Kontaktujte nás

Neváhajte nás osloviť so záujmom o spoluprácu

Zavolajte nám

Naše Kontakty

"

S kuchynskou linkou a nábytkom od firmy Lignis sme nadmieru spokojní, príjemná komunikácia, nábytok bol dodaný v termíne. Všetko bolo urobené kvalitne, podľa nášho očakávania a predstáv. Pri zariaďovaní našej domácnosti v budúcnosti sa určite opäť obrátime na Vašu firmu. Odporúčame.

Ivana

Zakaždým som bola veľmi spokojná s prístupom, pomocou pri výbere a precíznou prácou. Majitelia a zamestnanci vždy ochotní, presní, spoľahliví a usmievaví. Vždy dotiahli svoju prácu do detailov a veľakrát pomohli aj nad rámec ich povinností. Odporúčam.

Michaela

Nábytok vyrobený vo firme Lignis je veľmi kvalitný. Robia pekné vizualizácie, vedia dobre poradiť. Naša firma má od tejto firmy zariadené už viaceré predajne. Robili nám pulty do Priora vo Zvolene. Výklad v Priore v B.Bystrici. A teraz novú predajňu so šperkami v Košiciach. Ak budeme zariaďovať novú predajňu určite si dáme vyrábať nábytok vo firme Lignis. Majú výborný prístup a sú maximálne ochotní.

Renáta Drugdová, konateľka, SILVERIA, spol. s r.o.

O výbere správnej firmy na nábytok do bytu sme uvažovali dlhšie, no keď sme s manželkou navštívili sídlo Lignis, boli sme hneď rozhodnuti a uchvatení. Veľká profesionalita, príjemní ľudia, super prístup a výsledok naozaj stál zato! Montážnici rovnako na 1*. Vrelo odporúčame!

Erik

Spoločnosť môžem odporučiť, nakoľko už od začiatku komunikácie sa jednalo o profesionalizmus a zároveň ľudský prístup s pochopením požiadaviek zákazníka. Páčilo sa mi, že som mohla svoju predstavu o šatníku konzultovať s dizajnérkou, ktorá si vypočula si moju predstavu. Po osobnej konzultácii mi poslala nákres šatníka. Po doladení detailov sa začala výroba. Realita je ešte krajšia ako moja predstava a aj do budúcnosti oslovím spoločnosť LIGNIS na ďalšiu zákazku.

Anna