Detská izba je kráľovstvom pre vaše dieťa

Odborná konzultácia

Grafický design a vizualizácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

LIGNIS Zvolen – Výroba nábytku a návrh interiéru

LIGNIS Zvolen

Výroba nábytku a návrh interiéru

Grafický design a vizualizácia

Odborná konzultácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

Zariaďujete detskú izbu? Spravte z nej kráľovstvo pre vaše ratolesti. Nezabúdajte pri tom, pre koho je určená a čo by tak mala spĺňať. Detská izba totiž bude každých pár rokov meniť svoju funkciu a využitie. Aby ste sa nestratili vo všetkých aktuálnych trendoch, ponúkame vám overené 3 tipy, ktoré vám pomôžu efektne zariadiť detskú izbu.

Zariaďovanie detskej izby patrí k tým príjemnejším starostiam. Pre deti sa väčšinou snažíme vytvoriť priestor, ktorý bude ich malým rajom.  Snažte sa preto spojiť svoju fantáziu s praktickosťou. Odmenou bude ideálny priestor pre vašu ratolesť.

Ako na detskú izbu? Nezabúdajte, že dôležitú úlohu zohráva vek dieťaťa

Spolu s pribúdajúcimi rokmi sa totiž budú meniť aj jeho potreby. Ak nemáte jasnú predstavu o tom, ako by mala taká detská izba vyzerať, nechajte si poradiť od odborníkov, ktorí vám ju nie len navrhnú, ale aj zrealizujú.

Nový prírastok v rodine patrí väčšinou k tým najkrajším udalostiam v živote. Skôr, ako ho ale privítate, treba pripraviť množstvo vecí. Okrem základnej výbavičky je to určite aj zariadenie detskej izby. Tá by mala spĺňať hneď niekoľko funkcií.

Malé deti, malé starosti

 Myslite pri tom na to, že z malého bábätka v perinke sa v priebehu pár mesiacov stane batoľa, ktoré bude chcieť objavovať svet. Aj preto by sa priestor nemal zahlcovať zbytočným nábytkom. Úplne postačí detská postieľka, prebaľovací pult, komoda či skriňa. Samozrejmosťou by mal byť aj kútik, v ktorom si drobec neskôr nájde svoje obľúbené hračky. Ideálne je, aby vám v strede vznikol dostatočne veľký priestor, kde sa dieťa môže realizovať – rozkladať stavebnice, hrať na hudobné nástroje či prezerať leporelá. Nezabúdajte pri tom na koberec či nejakú mäkkú podložku, aby drobec nesedel na zemi.

Aj deti sú dizajnéri

Ak už vie vaše dieťa povedať, čo sa mu páči a čo nie, pokojne ho zapojte do zariaďovania jeho detskej izby. Môže sa tak z toho stať naozaj veľká zábava. Aj v tomto prípade platí, že fantázia nepozná obmedzenia. Steny nemusia byť len biele, skvele poslúžia rôzne tapety či iné materiály, ktoré už bežne nájdete na našom trhu. Nebojte sa pohrať ani s farebným nábytkom, organizérmi na hračky či poličkami. Bude to predsa kráľovstvo vášho dieťaťa!

3 tipy, ktoré vám pomôžu efektne zariadiť detskú izbu.

Tip č. 1: Kvalitná detská posteľ

Dôležitou súčasťou každej izby je určite posteľ. Spánok dieťaťa by sme nemali podceňovať. Od jednoduchších variantov až po umelecké diela, aj tak môže vyzerať posteľ vášho drobca. Je len na vás, čomu dáte prednosť.

Tip č. 2: Poschodové postele nikdy neomrzia a navyše, ušetríte s nimi aj veľa miesta!

Aktuálne sú veľmi moderné poschodové postele. Spodná časť slúži ako miesto na hranie a vrchná práve na odpočinok. Pozor, posteľ ale nie je všetko! Dbať treba aj na správny výber matraca.  

Tip č. 3: Nepodceňte výber vhodného stola a ergonomickej stoličky.

Ak už ale rozmýšľate nad zariaďovaním detskej izby pre budúceho školáka, pozor treba dávať aj na výber písacieho stola či ergonomickej stoličky. Prečo? Lebo je to výhodné hneď dvakrát.  Keď stavíte na nadčasový nábytok, nemusíte ho meniť dobrých pár rokov a po druhé, vyzerá vždy dobre.  

Detská izba na mieru? Sme tu pre vás

Chcete si nechať poradiť od odborníkov, ktorí zabezpečia, že sa izba vášho dieťatka preň naozaj stane milovaným kráľovstvom, v ktorom sa bude odohrávať množstvo zaujímavých príbehov? Navštívte náš showroom vo Zvolene a dohodnite si s nami stretnutie čísle: +421 903 544 377.

Viac z nášho blogu

Kontaktujte nás

Neváhajte nás osloviť so záujmom o spoluprácu

Zavolajte nám

Naše Kontakty

"

S kuchynskou linkou a nábytkom od firmy Lignis sme nadmieru spokojní, príjemná komunikácia, nábytok bol dodaný v termíne. Všetko bolo urobené kvalitne, podľa nášho očakávania a predstáv. Pri zariaďovaní našej domácnosti v budúcnosti sa určite opäť obrátime na Vašu firmu. Odporúčame.

Ivana

Zakaždým som bola veľmi spokojná s prístupom, pomocou pri výbere a precíznou prácou. Majitelia a zamestnanci vždy ochotní, presní, spoľahliví a usmievaví. Vždy dotiahli svoju prácu do detailov a veľakrát pomohli aj nad rámec ich povinností. Odporúčam.

Michaela

Nábytok vyrobený vo firme Lignis je veľmi kvalitný. Robia pekné vizualizácie, vedia dobre poradiť. Naša firma má od tejto firmy zariadené už viaceré predajne. Robili nám pulty do Priora vo Zvolene. Výklad v Priore v B.Bystrici. A teraz novú predajňu so šperkami v Košiciach. Ak budeme zariaďovať novú predajňu určite si dáme vyrábať nábytok vo firme Lignis. Majú výborný prístup a sú maximálne ochotní.

Renáta Drugdová, konateľka, SILVERIA, spol. s r.o.

O výbere správnej firmy na nábytok do bytu sme uvažovali dlhšie, no keď sme s manželkou navštívili sídlo Lignis, boli sme hneď rozhodnuti a uchvatení. Veľká profesionalita, príjemní ľudia, super prístup a výsledok naozaj stál zato! Montážnici rovnako na 1*. Vrelo odporúčame!

Erik

Spoločnosť môžem odporučiť, nakoľko už od začiatku komunikácie sa jednalo o profesionalizmus a zároveň ľudský prístup s pochopením požiadaviek zákazníka. Páčilo sa mi, že som mohla svoju predstavu o šatníku konzultovať s dizajnérkou, ktorá si vypočula si moju predstavu. Po osobnej konzultácii mi poslala nákres šatníka. Po doladení detailov sa začala výroba. Realita je ešte krajšia ako moja predstava a aj do budúcnosti oslovím spoločnosť LIGNIS na ďalšiu zákazku.

Anna