Ako vybrať nábytok do kancelárie? Poradíme vám

Odborná konzultácia

Grafický design a vizualizácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

LIGNIS Zvolen – Výroba nábytku a návrh interiéru

LIGNIS Zvolen

Výroba nábytku a návrh interiéru

Grafický design a vizualizácia

Odborná konzultácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

Potrebujete zmenu a vymeniť starý kancelársky nábytok za nový? V tomto článku nájdete praktické rady a tipy, ktoré vám zjednodušia celý proces pri zariaďovaní vašej nové kancelárie. Okrem toho vám aj poradíme, ako mať aj svoju kanceláriu nielen ekologickú, ale ako do nej dostať aj kus prírody. Čítajte ďalej a dozviete sa viac!

Kvalitný nábytok v kancelárii môže mať obrovský vplyv na výkon a produktivitu zamestnancov. Dôležité je pamätať na funkčnosť, praktickosť aj účel nábytku vo vašej kancelárií.

Tip č. 1: Nábytok do kancelárie by mal byť nielen pekný, ale aj funkčný a praktický.

Tip č.2: Vždy rozhodujú detaily. Kvalitný materiál aj spôsob spracovania sú pri výbere nového kancelárskeho nábytku prioritou.

Praktické rady pre výber nábytku do kancelárie

Pri výbere nábytku do kancelárie je dôležité zvážiť veľa faktorov. Napríklad:

  • veľkosť a tvar miestnosti
  • počet zamestnancov, ich potreby a preferencie a podobne.

Tu je niekoľko praktických rád, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere nábytku:

  • Zvážte veľkosť a tvar miestnosti a vyberte nábytok, ktorý sa tam dokonale hodí. Nebojte sa uvažovať aj o možnosti výroby nábytku na mieru. Sadne dokonale a bude odrážať váš štýl a osobnosť.
  • Zabezpečte dostatok úložného priestoru, aby každý zamestnanec mal svoje veci na jednom mieste. Dobrým pomocníkom môžu byť aj prehľadné organizéry. Šetria priestor aj čas pri hľadaní zložiek a šanónov.
  • Zvoľte radšej ergonomické stoličky a stoly, ktoré zabezpečia pohodlie a zdravie vašich zamestnancov. Zdravé sedenie je nadovšetko, pretože nie je nič horšie, ako keď sa ozve bolesť v krčnej chrbtici.
  • Zohľadnite estetiku a štýl vašej kancelárie.

Tip č. 3: Dbajte na to, aby bol kancelársky nábytok pohodlný, odolný, ergonomický a kvalitný. Bude vám tak slúžiť ešte dlhé roky. Trendy sa menia, ale kvalita ostáva.

Výroba a montáž nábytku a dreveného interiéru pre J&R INSPIRE Zvolen

Vedeli ste, že farba nábytku vplýva na vašu produktivitu?

Je to tak. Farby veľmi silno vplývajú na našu psychiku aj celkovú pohodu. V kanceláriách trávime veľa času a nie je pritom jedno, ako sa v nich budeme cítiť. Vplýva to totiž na našu efektívnosť a produktivitu. V neposlednom rade aj kreativitu.

Tip č. 4: Ak chcetev kancelárii vytvoriť relaxačné a pokojné prostredie, zvoľte farby ako zelená, modrá alebo fialová.

Ak chcete povzbudiť kreativitu a energiu, zvoľte teplé a veselé farby, napríklad oranžovú a žltú. S červenou farbou opatrne.

Tip č. 5: Zelená farba a rastliny majú pre ľudí pozitívny vplyv. Ide hlavne o fyzické a duševné zdravie. V kancelárii môže zelená farba a zelené rastliny pomôcť zlepšiť náladu, znížiť stres a zvýšiť produktivitu. Veľmi efektne pomôžu machové steny aj zelené steny. Prečistia vzduch, pomôžu pri relaxácii aj zlepšia akustiku v miestnosti. A ešte drobnosť. Sú takmer bezúdržbové a ušetria vám čas aj peniaze.

Všetko na svojom mieste vďaka organizérom

Pri výbere nábytku do kancelárie by ste mali zvážiť aj skladovanie a organizáciu. Toto platí napríklad pri šanónoch a dokladoch, ktoré potrebujete archivovať niekoľko rokov. Organizéry, skrinky, poličky aj regály vám v tom efektívne pomôžu.

Kde nájsť kvalitný nábytok na mieru pre vašu kanceláriu.

Vyrobíme vám nábytok na mieru pre vašu firmu, presne podľa vašich predstáv.  

Lignis je poctivá stolárska firma, ktorá už roky robí nábytok na mieru, zohľadňujúc potreby a požiadavky svojich klientov. A tých veru nie je málo. Príďte sa inšpirovať do nášho showroomu vo Zvolene! A keď ste si nie celkom istí, radi vám s výberom nábytku do kancelárie pomôžu naši interiéroví dizajnéri. Chcete viac informácií? Tak skúste kliknúť na náš web.

Viac z nášho blogu

Kontaktujte nás

Neváhajte nás osloviť so záujmom o spoluprácu

Zavolajte nám

Naše Kontakty

"

S kuchynskou linkou a nábytkom od firmy Lignis sme nadmieru spokojní, príjemná komunikácia, nábytok bol dodaný v termíne. Všetko bolo urobené kvalitne, podľa nášho očakávania a predstáv. Pri zariaďovaní našej domácnosti v budúcnosti sa určite opäť obrátime na Vašu firmu. Odporúčame.

Ivana

Zakaždým som bola veľmi spokojná s prístupom, pomocou pri výbere a precíznou prácou. Majitelia a zamestnanci vždy ochotní, presní, spoľahliví a usmievaví. Vždy dotiahli svoju prácu do detailov a veľakrát pomohli aj nad rámec ich povinností. Odporúčam.

Michaela

Nábytok vyrobený vo firme Lignis je veľmi kvalitný. Robia pekné vizualizácie, vedia dobre poradiť. Naša firma má od tejto firmy zariadené už viaceré predajne. Robili nám pulty do Priora vo Zvolene. Výklad v Priore v B.Bystrici. A teraz novú predajňu so šperkami v Košiciach. Ak budeme zariaďovať novú predajňu určite si dáme vyrábať nábytok vo firme Lignis. Majú výborný prístup a sú maximálne ochotní.

Renáta Drugdová, konateľka, SILVERIA, spol. s r.o.

O výbere správnej firmy na nábytok do bytu sme uvažovali dlhšie, no keď sme s manželkou navštívili sídlo Lignis, boli sme hneď rozhodnuti a uchvatení. Veľká profesionalita, príjemní ľudia, super prístup a výsledok naozaj stál zato! Montážnici rovnako na 1*. Vrelo odporúčame!

Erik

Spoločnosť môžem odporučiť, nakoľko už od začiatku komunikácie sa jednalo o profesionalizmus a zároveň ľudský prístup s pochopením požiadaviek zákazníka. Páčilo sa mi, že som mohla svoju predstavu o šatníku konzultovať s dizajnérkou, ktorá si vypočula si moju predstavu. Po osobnej konzultácii mi poslala nákres šatníka. Po doladení detailov sa začala výroba. Realita je ešte krajšia ako moja predstava a aj do budúcnosti oslovím spoločnosť LIGNIS na ďalšiu zákazku.

Anna