Kvalitný nábytok, ktorý si zamilujete na prvý pohľad

Odborná konzultácia

Grafický design a vizualizácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

LIGNIS Zvolen – Výroba nábytku a návrh interiéru

LIGNIS Zvolen

Výroba nábytku a návrh interiéru

Grafický design a vizualizácia

Odborná konzultácia

Výroba nábytku na mieru

Kvalitné materiály a spracovanie

Dušou domova je nábytok. Nie hocijaký, ale taký, ktorý má príbeh a exluzivitu. Pohládza dušu a prinesie kus jedinečnosti do vášho interiéru. Taký, ktorý podčiarkne vašu osobnosť aj dobrý vkus. Nejde o to, aby ste sa vytiahli pred návštevou. Ide o to, aby ste mali pocit harmónie a flow práve vy.

Nábytok – od masívneho po originálny

 • pohodlie
 • funkčnosť
 • praktickosť
 • kvalita

Toto sú 4 zásadné body, ktoré majte na pamäti pri výbere nového nábytku do vášho interiéru. Nemusí pritom ísť o dizajnový solitér, ale aj pri kúpe, kreovaní obývacej steny, či zariaďovaní ktorejkoľvek miestnosti vo vašom dome.

Tip: Ten správne zvolený nábytok vytvára z domu domov. A práve to je presne to, čo vám ponúka Lignis – značka nábytku, ktorú si zamilujete na prvý pohľad.

Masívny nábytok, ktorý prežije generácie

Ak ste milovníkom masívneho nábytku, Lignis je pre vás tou správnou voľbou.

Je z čoho vyberať, lebo ponuka je rozsiahla. Záleží len na vašich preferenciách, či stavíte na tvrdšie drevo, ako napríklad dub, buk, alebo vám do oka padne nádherná textúra a kresba napríklad červeného smreka, či slivky.

 Masívny nábytok je a vždy aj bol značkou kvality a trvácnosti, ktorá teší niekoľko generácií. Dobrou správou pre vás je, že  Lignis vám prináša túto výnimočnosť priamo do vášho domova. Od návrhu až po realizáciu.

Nábytok, ktorý má príbeh – načúvajte mu

Lignis je oveľa viac, než len masívny nábytok. Je to značka, ktorá sa inšpiruje prírodou a príbehmi minulosti.

 Vyrábame originálny nábytok na mieru, ktorý prináša do interiérov našich spokojných klientov hlavne jedinečnosť a autenticitu.

Exkluzivita našich výrobkov spočíva v tom, že každý kus je vyrobený s láskou a starostlivosťou, s dôrazom na detaily a osobitý charakter. Lignis vytvára nábytok s príbehom, ktorý sa bude rozprávať ešte dlho po tom, čo ho umiestnite do svojho domova.

Od návrhu až po realizáciu: Robíme exkluzívny a jedinečný nábytok, ktorý vás očarí.

Keď hovoríme o nábytku, ktorý sa vymyká bežným štandardom, Lignis je synonymom pre inakosť a vyšší štandard, ktorý u nás zaručene dostanete.

 • Vybrať si môžete  z unikátnych kúskov alebo vám vyrobíme nábytok podľa vašich prianí.
 • A aby ste si to vedeli lepšie predstaviť, pripravíme vám to v 3D vizualizácií.
 • V komforte a kvalite služby ideme ešte ďalej. K dispozícií máte aj tím našich najlepších interiérových dizajnérov, ktorí sa postarajú o to, aby to vo vašom domove celé ladilo.

Potrebujete viac inšpirácie?

Začítajte sa do nášho blogu. Zaručene tu nájdete množstvo inšpirácie a informácií o najnovších trendoch, praktických riešeniach a interiérových nápadoch pre váš domov, ktorý si jednoducho zaslúži ten najlepší nábytok.

Inšpirujte sa nábytkom, ktorý má punc kvality overenej stovkami spokojných klientov.

A v čom to spoznáte?

 • Kvalita
 • Zmysel pre detail
 • Funkčnosť a pohodlie
 • Osobitný príbeh

Lignis vám dáva možnosť vyjadriť svoju osobnosť a štýl prostredníctvom nábytku, ktorý je rovnako špeciálny ako vy sami. Dohodnite s bezplatnú konzultáciu. Radi vám ukážeme možnosti pre váš domov. Kontaktujte nás!

Radi vám pomôžeme vytvoriť spokojný domov, aby vás nielen denno-denne inšpiroval, ale mal aj príbeh, ktorý budete dotvárať spolu so svojou rodinou každý deň. Stavte na Lignis – nábytok, ktorý si zamilujete na prvý pohľad.

Viac z nášho blogu

Kontaktujte nás

Neváhajte nás osloviť so záujmom o spoluprácu

Zavolajte nám

Naše Kontakty

"

S kuchynskou linkou a nábytkom od firmy Lignis sme nadmieru spokojní, príjemná komunikácia, nábytok bol dodaný v termíne. Všetko bolo urobené kvalitne, podľa nášho očakávania a predstáv. Pri zariaďovaní našej domácnosti v budúcnosti sa určite opäť obrátime na Vašu firmu. Odporúčame.

Ivana

Zakaždým som bola veľmi spokojná s prístupom, pomocou pri výbere a precíznou prácou. Majitelia a zamestnanci vždy ochotní, presní, spoľahliví a usmievaví. Vždy dotiahli svoju prácu do detailov a veľakrát pomohli aj nad rámec ich povinností. Odporúčam.

Michaela

Nábytok vyrobený vo firme Lignis je veľmi kvalitný. Robia pekné vizualizácie, vedia dobre poradiť. Naša firma má od tejto firmy zariadené už viaceré predajne. Robili nám pulty do Priora vo Zvolene. Výklad v Priore v B.Bystrici. A teraz novú predajňu so šperkami v Košiciach. Ak budeme zariaďovať novú predajňu určite si dáme vyrábať nábytok vo firme Lignis. Majú výborný prístup a sú maximálne ochotní.

Renáta Drugdová, konateľka, SILVERIA, spol. s r.o.

O výbere správnej firmy na nábytok do bytu sme uvažovali dlhšie, no keď sme s manželkou navštívili sídlo Lignis, boli sme hneď rozhodnuti a uchvatení. Veľká profesionalita, príjemní ľudia, super prístup a výsledok naozaj stál zato! Montážnici rovnako na 1*. Vrelo odporúčame!

Erik

Spoločnosť môžem odporučiť, nakoľko už od začiatku komunikácie sa jednalo o profesionalizmus a zároveň ľudský prístup s pochopením požiadaviek zákazníka. Páčilo sa mi, že som mohla svoju predstavu o šatníku konzultovať s dizajnérkou, ktorá si vypočula si moju predstavu. Po osobnej konzultácii mi poslala nákres šatníka. Po doladení detailov sa začala výroba. Realita je ešte krajšia ako moja predstava a aj do budúcnosti oslovím spoločnosť LIGNIS na ďalšiu zákazku.

Anna